Син п0кинув дружину і сина. Ще й забрав мої гроші для нової пас1ї

Життя мого сина не склалось так, як мати бажала б для своєї дитини. На жаль, так іноді буває. Хоча я й л1зти не хотіла, та намагалась щось виправити.

Не допомогло. Андрій розлучився з Олею і одружився з дівкою, з якою загуляв. Її звали Соня. У неї було 2 дітей. Чоловік покинув одразу після других пологів. Як кажуть жінки, вона ніби його зрадила. От хлопчина і подумав, що дитина нагуляна. Не захотів так жити, бо довіри вже не було. Тож вішати лапшу на вуха вона уміла.

А мій дурбелик узяв і повівся на це. З Олею він був знайомий ще зі школи. Кілька років за нею бігав. Ніхто й не сумнівався у його почуттях. Я б ніколи не могла подумати що таке станеться. Невістку прийняла, як рідну донечку. Любила, допомагала. Вона народила синочка Дмитрика, якого я також з маленького ростила. Невістка в декреті майже не була. Пішла на роботу, щоб гроші заробити і Андрію не довелось пахати.

Вони були щасливі, ніколи не сварились, завжди всюди разом. Аж допоки не з’явилась в його житті оця дівка. Почав додому не приходити, бурчати, а за 2 місяці сказав, що йому все набридло і він подає на розлучення. Думав, що Олю з дитиною просто викине і забуде. Я намагалась поговорити, щось владнати. Не вийшло.

Та дівка ще хитріша була. Намовила Андрія, щоб до мене переїхали, а її квартиру здавати будуть. Все ж син з невісткою до цього у мене жили.

Та я категорично стала в позу. Сказала, що зі мною житиме невістка Оля та внук Дмитрик, а син нехай іде до нової дівки. Я її дітей не прийматиму, якщо навіть рідний батько сумнівається у їхньому походженні. І вигнала нову родину Андрія за двері. За кілька днів я зрозуміла, що зникли мої гроші. Там була досить велика сума. Я від першої пенсії відкладаю, бо ще й працювала.

З Олею усюди шукали. Не змогли знайти. Подзвонила я до сина. Почала питати чи він не бачив моїх збережень. Виявилось це він узяв. Нових дітей треба було до школи зібрати. Я звісно шокована перепитала. Мені здалось, що я чогось недочула. Прикликала до совісті сина.

Все-таки, його сину Дмитрику теж до школи цьогоріч. Усе купити треба. А він майже ніколи не дає грошей на дитину. Хіба якийсь мізер. А він мені заявив: «Коли ви вже наїстеся?». Я зрозуміла, що з сином більше вести діалог не хочу. І взагалі спілкуватись також.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Син п0кинув дружину і сина. Ще й забрав мої гроші для нової пас1ї