Так склалось, що мій молодший брат виріс егоїстом та самозакоханим нарцисом. І в цьому йому допомогла моя мама, яка потакала усім забаганкам Миколи.

І дня не було, щоб мій щось не втнув, як був малим – то сусідам вікна поб’є з хлопцями, то яблук вкраде з чужого саду, то в школі когось образить. Але жодного разу він за це не отримав від мами. Мама пожурить його трішки й то для людського ока.

Не скажу, що мати мене не любила, але у неї точно була дитина, яку вона просто обожнювала – мій брат Микола. Народився він коли мені вже було 12 років і мама завжди вважала, що то диво – їй лікарі повідомили, що більше дітей у неї не буде. І от, коли вона зрозуміла, що все втрачено – завагітніла. Тому народження мого брата стало для неї неймовірним щастям і подарунком від Бога, як вона казала. І саме тому вона завжди трусилась над ним, оберігала від біди та пробачала майже все. Саме тому Коля виріс дуже вже самовпевненим і переконаним в тому, що весь світ крутиться довкола нього. Та й мама давала привід так думати – за промахи я отримувала від матері, а Микола – ні, по господарству я працювала, а брат не часто – брехав, що голова/зуб/нога/живіт болить (кожного разу знаходив щось нове), я два роки носила одне й теж взуття, а Колі завжди знаходились гроші на щось модне.

Так і тут, я вступила до технікуму, а Миколу відправили до обласного центру в університет. Закінчив він його важко та й роботи не знайшов відповідної. Я ж після технікуму вступила на заочне та теж переселилась до великого міста. Там я знайшла роботу, коханого чоловіка та створила сім’ю. Коля ж зміг організувати власний бізнес та добре заробляв.

За всі роки я завжди відвідувала маму, допомагала чим могла, а Микола приїздив тільки на свята і то з голими руками.

І от одного разу зателефонувала мама і попросила придбати їй новий холодильник, адже старий вже не вмикався. Я справді не мала зайвих грошей на той час про що і сказала матері. Та й запропонувала їй подзвонити до Миколи, в нього ж точно є. на що отримала море критики та злості від матері – мовляв, Миколка тяжко працює, заробляє копійки та взагалі він планує одружитись і йому потрібні гроші. І нічого, що в Колі нове авто, власна квартира та відпочинок за кордоном. Мені ж мама сказала, що я б могла і позичити в когось. Тепер сиджу і думаю, а то мені мама чи мачуха?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Так склалось, що мій молодший брат виріс егоїстом та самозакоханим нарцисом. І в цьому йому допомогла моя мама, яка потакала усім забаганкам Миколи.