«Тебе, я так розумію, не надто турбує моя думка?»- сказала молодша сестра мого чоловіка

Наш роман з Ігорем був дуже стрімким – вже за півроку після знайомства він зробив мені пропозицію. Я була певна в ньому і не замислюючись погодилась – я вірю, що не потрібно багато часу, щоб відчути чи це твоя людина. Я була на сьому небі від щастя, адже ,як і більшість дівчат, з радістю готувалась до одруження.

Наш гарний настрій псувало тільки одне – ні мама, ні молодша сестра мого чоловіка не були у захваті від його одруження. Не знаю чим я їм не вгодила – може не надто красива, може тим, що не надто багато. Та я не надто переймалась цим, адже головне для мене те, що Ігор мене кохає. Не скажу, що мені було плювати на родичів майбутнього чоловіка, та я розуміла, що це не є головною моєю проблемою. Та й думаю з часом вони краще пізнають мене і наші стосунки налагодяться.

Враховуючи те, що ми вже вважали себе сімейством, хоч до одруження залишався якийсь місяць, то більшість сімейних свят ми відвідували вже разом. Це стосувалось і Дня народження Марії, молодшої сестри мого нареченого.

Дівчині виповнювалось двадцять – досить молодий вік ще, але вона була не по роках розумна, але при цьому й нахабна. Не можу сказати, що мені не подобається Марія, але її самовпевненість, прямолійність та нестриманість дещо бентежили. Дівчина не лізла в кишеню за словом та дозволяла собі розмовляти і з мамою, і з Ігорем таким тоном, що я не мала слів навіть. До того ж, вона звикла, що отримує все, що їй хочеться – в тому числі від мого нареченого. Та з того часу, коли ми познайомились Ігор перестав давати гроші сестрі на її забаганки. Думаю це їй точно не сподобалось і тому вона була вороже налаштована проти мене хоч намагалась цього явно не демонструвати.

Ще до Дня народження Марія вирішила натякнути Ігорю що вона хоч у подарунок. І це, на хвилиночку, нову модель популярного телефону – не надто скромні побажання я вам скажу. Я розумію, що гроші в нареченого є, але він не повинен купувати такі дорогі речі сестрі. Звісно, я не влізла в цю ситуацію і нічого йому не сказала – ми ще не одружені, щоб я починала говорити про спільний бюджет.

Та Ігор сам вирішив не витрачати так багато грошей – він втомився від того, що сестра тягне з нього гроші і навіть не думає як тяжко він їх заробляє. Та й вона дівчинка вже велика і може сама піти працювати, або хай шукає собі чоловіка, який буде виконувати все. Мій наречений вирішив купити хороший телефон та іншої фірми і в два рази дешевший за той, який вона замовляла.

Та коли Марія побачила подарунок, то навіть не приховувала розчарування:

– Я бачу, братику, ти вже слухаєш свою майбутню дружину? То вона пошкодувала твоїй рідній сестрі грошей? Не думала, що ти, Свєта, не переживаєш моєю думкою про тебе. Не дарма ти мені не сподобалась з першого погляду.

Я була шокована цим. Ігор розізлився та посварився з сестрою й матір’ю, яка стала на захист Марії. Тепер я не знаю як буде далі і як ми будемо спілкуватись у майбутньому.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Тебе, я так розумію, не надто турбує моя думка?»- сказала молодша сестра мого чоловіка