«Тепер це твої брати – намагайся подружитись з ними» – спокійно сказав батько

Коли Ілоні було 10 – померла мама і вони з батьком залишились самі. Спочатку все було спокійно – батько працював, дівчинка навчалась і весь вільний час вони проводили разом. Та за 3 роки все кардинально змінилось.

Одного весняного вечора батько повернувся з роботи не сам, а з жінкою та двома хлопчиками – 7 та 5 років. І яким здивуванням Ілони було, коли батько сказав:

– Знайомся, це Катерина, Вадим і Олексій. Тепер вони житимуть з нами.

Дівчинка від несподіванки заклякла на місці. Виходить тато знайшов нову дружину. Вона розуміла, що він ще молодий і повинен жити для себе, але чому тато нічого не розповідав раніше.

Дівчинка змирилась і, навіть, сподівалась, що у Каті знайде жіночу підтримку та зможе прийти до неї за порадою. Але все було зовсім не так. Якщо перші місяці нова дружина батька, поки не офіційна, поводилась більш-менш нормально, то за деякий час вона почала показувати не найкращий бік свого характеру. Вона дозволяла собі кричати на дівчинку за найменшу провину, не вимиту тарілку, не поставлене взуття у шафку. А ще жінка дуже часто перекладала на Ілону свої обов’язки – дівчинка готувала вечерю на всіх, мила підлогу, в той час, як Катерина розмовляла телефоном чи спала.

До того ж все частіше вона залишала своїх синів на дівчинку з якої зробила няню. Поки батько на роботі, а інколи він затримувався допізна, Катя йшла з подругами до кафе, у салони краси і Ілона змушена була дивитись за її синами, годувати їх.

Батько ніби й не помічав цього. До однієї ситуації – поки Катерина не підняла руку на Ілону. Якось він повернувся раніше з роботи та побачив, як Катерина замахувалась на доньку, щоб вдарити її. А причина – Ілона прийшла пізніше додому, бо гуляла з подругами, а Катерина не мала з ким залишити синів, щоб піти на шопінг з подругою.

Після цього батько прозрів. Він вигнав жінку і був тільки радий, що не встиг оформити стосунки офіційно.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Тепер це твої брати – намагайся подружитись з ними» – спокійно сказав батько