Теща придиралась, поки зять не виказав все

Знаєте як у житті часто буває. Клин клином вибивають, як то кажуть люди. Здається часто краще змовчати на агресію і проблеми, стерпіти, тоді людина відчепиться. Та не завжди це працює. Іноді люди просто хочуть здаватись всезнаючими і розуміючими. Тоді краще себе захистити, ось у чому справа.

Олександр і Ганна познайомились 5 років тому. Рік вони зустрічались і насолоджувались молодими роками: подорожували, відвідували кафе, ресторани, кінотеатри, театри. Після цього Олександр освідчився.

І Ганна звісно ж погодилась. Просто літаючи на крилах дівчина взялась за організацію весілля. Щоправда, їй на той час мама допомогти не дуже хотіла.

Все, що робила було наче надано в послугу з нещасним, кислим обличчям. Та Ганна намагалась цього не помічати і тішилась своїм щасливим майбутнім. Одразу після весілля вони переїхали до тещі.

У Олександра були великі накопичення на квартиру, проте дещо розійшлось на весілля, тому доводилось ще трішки підназбирати. Батьки хлопця жили далеко, а робота в обох молодят тут, тому й вирішили потіснитись з тещею. Вони платили повністю комунальні послуги, харчувались за свій кошт і практично не виходили зі своєї кімнати, щоб не заважати.

За пів року вдалось придбати житло і переїхати в нову оселю. Думали, що криві погляди Ліди Василівни одразу припиняться, та стало тільки гірше.

Вона почала щодня приходити в оселю молодять. Критикувала обох: і свою дочку, і зятя. Останнього, звісно, з особливою агресією. Мовляв, вона має право тут робити, що хотіти, бо він протирав штани у її квартирі 6 місяців.

Олександр весь час терпів і слова кривого жінці не казав. Хлопець по натурі не конфліктний. Навіть запросив жінку в ресторан, коли організував свій день народження.

Жінка, на диво прийшла. Та от коли Ліда Василівна почала ображати  хлопця при всіх, то Олександр нарешті не стерпів. Все їй виказав: і те, що оплачував ті 6 місяців і комунальні, і їжу, і що нову квартиру придбав сам.

З того дня теща змінилась. Вона тепер до Олександра мило щебече і тихенько посміхається. Хоч і не щиро, зате не створює конфліктних ситуацій.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Теща придиралась, поки зять не виказав все