Теща у мене хороша людина, але вже надто опікується своєю безвідповідальною молодшою донькою. І все б нічого, якби це не стосувалось мене, мого дому і моєї сім’ї.

Вона просто користується моєю добротою, а я терплю це все. І сваритись не хочеться, але й так бути не може.

Все почалось з того, що батьки моєї дружини допомогли нам з придбанням квартири – додали певну суму, коли нам не вистачало на власне житло. Ми гроші, звісно ж, повернули і ще й придбали для них стареньке авто у знак подяки за допомогу. Я думав, що ми вже розрахувались з усіма боргами і нам не будуть кожного разу нагадувати про допомогу. Але не все так просто. Теща почала, буквально, виносити з нашого дому речі та їжу.

Почалось все з малого – теща ділила трохи продуктів з нашого холодильника собі. Мені не шкода для батьків ні м’яса, ні риби, ні інших продуктів. Але те, в яких об’ємах вона бере ті продукти – мене здивувало. Вона могла забрати все під чисту і не залишити нам нічого. Ну явно тещі і тестю не потрібно за один раз 2 кілограми свинини, 3 літри молока, 1 кілограм винограду та ще й півкілограма балика. Я запитав тещу, для чого це все і вона спокійно відповіла:

– Та я це віднесу Тетянці і її дітям. Ти ж знаєш, що у них проблеми з грошима, а діткам треба добре харчуватись. Треба допомагати рідним – от ми вам теж допомогли та ви купили квартиру.

Тоді я вже не мав що відповісти, але мені таке не сподобалось. Виходить я працюю, купую продукти для своєї сім’ї, а годую чужу? І все б нічого, якби у молодшої сестри моєї дружини справді були проблеми, але ж ні – просто Тетяна і її чоловік не надто переймаються тим, щоб заробляти та часто звільняються з роботи просто тому, що щось їй не сподобалось.

Дійшло до того, що теща забирала деякий одяг моєї дружини, щоб віддати іншій доньці й, навіть, не питала дозволу. Тоді Алла сильно посперечалась з мамою. Хоч це подіяло тільки тимчасово – Ганна Петрівна тиждень не приходила. А далі все почалось знову. І одного разу вона забрала нашу мікрохвильову піч – для Мариночки і її діток. Тоді я вже не змовчав і вимагав, щоб теща повернула мікрохвильовку нам. Звісно ж, вона цього не збиралась робити.

Моїй дружині така поведінка її мами теж не надто подобалась і вона намагалась поговорити з нею. Та теща починала нагадувати їй, що давала грошей нам і що ми не вдячні. І нічого, що ми борг віддали за декілька місяців – це для неї не аргумент. Виходить, що ми тепер постійно винні їй. Краще було в чужих людей позичати гроші – тоді хоч могли б жити спокійно. І сваритись не хочеться, але й працювати на дві сім’ї я теж не планую – у мене є власні потреби і обов’язки. І хоч я поважаю тещу, але збираюсь поговорити з нею серйозно.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Теща у мене хороша людина, але вже надто опікується своєю безвідповідальною молодшою донькою. І все б нічого, якби це не стосувалось мене, мого дому і моєї сім’ї.