Теща з дружиною придумали спосіб заробити, тому ми жили в цивільному шлюбі

Усе життя я думав, що матиму офіційну сім’ю. Що кохану визнаю дружиною і перед Богом, і перед людьми. Ми познайомились з Інною, коли мені було 20, а їй 18. Зустрічались три роки. І це був просто неймовірний час. Ми відвідали багато країн, встигали вчитись, стажувались закордоном.

Коли приїхали мої батьки, що відкладали гроші для єдиного сина від народження, купили мені гарну квартиру. Тому, я наважився на те, чого сам від себе не сподівався у 23. Я зробив пропозицію Інні, сподіваючись на весілля найближчим часом.

Вона спочатку ніби й погодилась. Усе було добре. А от далі щось пішло не так. Інна сказала, що поки не хоче оформлювати наші стосунки. Краще пожити для себе. Та й з документами зараз стільки проблем. Я погодився.

Та от переїхати до мене вона згодна. Так рік пожили для себе. Чекали кращого заробітку, кращого часу. Та от ніяк він не наставав. Не одружились досі.

І тут дізнаюсь дуже гарну новину. Інна вагітна. Це просто чудово. Щоправда, вона й далі вперлась, що не буде ні в якому разі одружуватись. Не хоче, здоров’я не дозволить тягатись по різних установах. Народить і тоді, можливо задумається про таке.

Що мені було робити? Не міг вагітну жінку змушувати заради своїх бажань і принципів. Так і вагітність минула.  Інна щасливо народила двійнят. В декрет пішла, а я забезпечував родину. Про весілля і мови не йшло. Працював важко, а після того ще й допомагав донечок бавити. Я не розумів тих батьків, що не доглядають за дітками. Хіба вони не їхні?

Ось минуло 2 місяці. Інна сказала, що їй дуже важко. Тому просить свою маму приїхати і пожити з нами. Я і так на роботі весь час. А няньку наймати затратно. Теща приїхала уже через день. Речей взяла багато. Термін перебування не обговорювався, та вона певне планувала лишитись на довго.

Одного разу повертаюсь з роботи швидше і чую розмову тещі та дружини. Виявляється, що це мама підмовляє її не одружуватись зі мною. До того ж Інна отримує допомогу, як матір одиначка, щоправда я про ці гроші зовсім не чув і не знав. Якось боляче стало.

Звісно, я на ці кошти не претендував. Та з самого початку стосунків був щирим з Інною. А вона зі своєю мамою планувала підступні схеми як заробити простіше. Не знаю як тепер поводитись.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Теща з дружиною придумали спосіб заробити, тому ми жили в цивільному шлюбі