Теща загарбала квартиру і всі права у ній

Мій брат захотів пожалітись. Нещодавно подзвонив мені і запросив на пив0. От ми й зустрілись. Почав розповідати вкотре про свою тещу. Вона у нього дуже специфічна жінка зі своїми тарганами в голові.

Його теща зовсім не дає у домі покерувати. Він навіть права вибору не має. І це стосується усього.

А раптом що, то йому кажуть забиратись з дому. Вони з дружиною живуть разом вже 5 років. У них є дочка Катруся, якій 3 рочки.

Увесь час вони живуть у 2-кімнатній квартирі новобудови в центрі. Проте, цей дім зовсім не має ніякого стосунку до брата, адже квартиру виплачували у кредит дружина і теща ще до весілля.

От Василина Дмитрівна і вирішила, що може заправляти цим домом як хоче. У неї було окреме помешкання, проте кожного дня вона приходила до онучки. Справа в тому, що дружина брата не хотіла сидіти в декреті і віддавати дитину в садок теж. Тому теща доглядала маля.

Кожного тижня регулярно були сварки. Найчастіше через те, що робить мій брат. То не так, там не те. І так постійно, що б не сталось.

Постійно щось ламалось, бо на ремонті мама з донькою колись зекономили. А винили у всьому мого брата. Наче б то поводиться з чужим майном необережно.

А ще проблема в тому, що полагодити нічого не може. Та як пояснити, що така китайська неякісна техніка не ремонтується.

Отакі проблеми постійно переслідують.

А приводом до нашої зустрічі стала нещодавня ситуація.

От прийшов брат з роботи. Був дуже важкий день. Він, звісно, втомлений, пішов у ванну, щоб помити руки, а там кран з водою відкритий. Вода й витікає.

До слова, за комунальні послуги платив саме він. От і підійшов до тещі, щоб спокійно зауваження зробити. Мабуть, забула, та треба бути уважнішою.

От вона так розійшлась після цього. Почала такими погрозами та образами кидатись, наче справді щось серйозне трапилось.

Брат пішов з дому, щоб пожалітись. Прикро йому так жити. Та щось змінити дуже важко.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Теща загарбала квартиру і всі права у ній