Тесть забрав гроші з весілля і ще хоче, щоб моя дружина його утримувала

Я одразу зазначу, що не належу до тих горезв1сних зятів, які лише те й роблять, що жал1ються на тещу і тестя, знаходять привід для свар0к і т.п. Та постійно після весілля ми страждаєм0 від його постійних ди8них вчинків, хоча до весілля він мені казав, що зовсім не з’являтиметься у нашому домі. Проте, показав свій характер вже в перші дні.

Я познайомився з дружиною на роботі. Вона була стажеркою, а я вже на керівній посаді. Вона молодша від мене на 6 років. Соломія прекрасний фахівець, її одразу ж взяли на керівну посаду після стажування, а я запропонував їй зустрічатись.

Мами в Соломії не було, померла за рік до того від раку. Залишився тато і дві молодші сестри. Одна ще навчалась у школі, друга закінчувала університет. Тож обидві працювати не могли.

А точніше старша могла, але не хотіла шукати роботу не за фахом. Тато після втрати дружини дуже і дуже змінився, він став геть лінивим і нічим не цікавився. Раніше забезпечував сім’ю, а тепер, хоч був ще не старим і доволі сильним, вирішив звалити все на плечі старшої доньки. Тож усіх їх забезпечувала Соломія.

За 1 рік стосунків я освідчився. Ми вирішили не робити надто гучне весілля. Запросили найрідніших, тому вийшло 45 людей. Нам фінансово дуже допомогли мої батьки. Мали заощадження спеціально для такого дня, бо я все ж єдиний син.

До речі, після цього вони зовсім не попросили ні копійки і всі подаровані гроші віддали нам, зате батько Соломії свою частку вимагав. Забрав кошти їхніх гостей і ще й образився чому ми дивуємось такому вчинку. Квартиру мені допомогли купити мама з татом. Решту я оплатив сам, бо теж готувався до дорослого житла і заощаджував.

Ми обоє маємо нормальні зарплати. Вирішили взяти кредит на машину. Все-таки, це необхідно для молодої сім’ї. Та почувши це тесть дуже розізлився.

Він заявив моїй дружині, що вона посміла взяти таку велику суму, а про старого батька і зовсім не подумала. За цей час уже середня дочка закінчила університет, молодша теж вступила. Обидві могли шукати підробіток і не малий. Хто хоче – той можливості знайде. Та вони всі надіялись на мою дружину, неначе вона їм щось зобов’язана. Мені це здається геть нечесним і несправедливим. Усе таки в нас своя сім’я.

А за ті гроші, до речі, подаровані з весілля, тесть купив собі телевізор і холодильник і ми йому цим зовсім не дорікали. Та бувають такі корисливі і ліниві люди. Вже й не знаю як поводитись. Щось порадите?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Тесть забрав гроші з весілля і ще хоче, щоб моя дружина його утримувала
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.