Тесть забрав гроші з весілля і ще хоче, щоб моя дружина його утримувала

Я одразу зазначу, що не належу до тих горезв1сних зятів, які лише те й роблять, що жал1ються на тещу і тестя, знаходять привід для свар0к і т.п. Та постійно після весілля ми страждаєм0 від його постійних ди8них вчинків, хоча до весілля він мені казав, що зовсім не з’являтиметься у нашому домі. Проте, показав свій характер вже в перші дні.

Я познайомився з дружиною на роботі. Вона була стажеркою, а я вже на керівній посаді. Вона молодша від мене на 6 років. Соломія прекрасний фахівець, її одразу ж взяли на керівну посаду після стажування, а я запропонував їй зустрічатись.

Мами в Соломії не було, померла за рік до того від раку. Залишився тато і дві молодші сестри. Одна ще навчалась у школі, друга закінчувала університет. Тож обидві працювати не могли.

А точніше старша могла, але не хотіла шукати роботу не за фахом. Тато після втрати дружини дуже і дуже змінився, він став геть лінивим і нічим не цікавився. Раніше забезпечував сім’ю, а тепер, хоч був ще не старим і доволі сильним, вирішив звалити все на плечі старшої доньки. Тож усіх їх забезпечувала Соломія.

За 1 рік стосунків я освідчився. Ми вирішили не робити надто гучне весілля. Запросили найрідніших, тому вийшло 45 людей. Нам фінансово дуже допомогли мої батьки. Мали заощадження спеціально для такого дня, бо я все ж єдиний син.

До речі, після цього вони зовсім не попросили ні копійки і всі подаровані гроші віддали нам, зате батько Соломії свою частку вимагав. Забрав кошти їхніх гостей і ще й образився чому ми дивуємось такому вчинку. Квартиру мені допомогли купити мама з татом. Решту я оплатив сам, бо теж готувався до дорослого житла і заощаджував.

Ми обоє маємо нормальні зарплати. Вирішили взяти кредит на машину. Все-таки, це необхідно для молодої сім’ї. Та почувши це тесть дуже розізлився.

Він заявив моїй дружині, що вона посміла взяти таку велику суму, а про старого батька і зовсім не подумала. За цей час уже середня дочка закінчила університет, молодша теж вступила. Обидві могли шукати підробіток і не малий. Хто хоче – той можливості знайде. Та вони всі надіялись на мою дружину, неначе вона їм щось зобов’язана. Мені це здається геть нечесним і несправедливим. Усе таки в нас своя сім’я.

А за ті гроші, до речі, подаровані з весілля, тесть купив собі телевізор і холодильник і ми йому цим зовсім не дорікали. Та бувають такі корисливі і ліниві люди. Вже й не знаю як поводитись. Щось порадите?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Тесть забрав гроші з весілля і ще хоче, щоб моя дружина його утримувала