Тітка не змогла виправити помилки своєї непутящої доньки, проте, змогла виховати внука як належить

У багатьох людей є родичі, які збились з життєвого шляху. Тим чи іншим шляхом вони гублять своє життя та здоров’я ніколи не думаючи про наслідки. Вони не зважають на почуття рідних і близьких. Та гірше, коли їхні помилки приходиться виправляти іншим.

У моєї тітки була донька. В дитинстві ми спілкувались, проте, коли виросли наші шляхи розійшлися. Я одружилась та народила синів, а вона шукала кращої долі десь закордоном. Точно не відомо, відколи дівчина почала вживати алкоголь, але те, що в неї були проблеми з цим виявилось рік тому. Її мати просила кинути цю звичку, але цьому шляху була перешкода, а саме хлопець, який затягнув її в це болото. Згодом, стало відомо, що вона вагітна. На цей не довгий період дівчина кинула випивати, але наслідки зловживання відбились на невинній дитині. Хлопчик народився з ДЦП. Родичці хватило розуму не залишити дитину при народженні. Тітка плакала, не знаючи, як тепер виходжувати малюка.

Через декілька тижнів дівчина зникла. На дзвінки не відповідала, ніхто не знав де вона знаходиться. Через знайому дізналися, що вона втекла з новим коханцем. Дитина залишилась з бабусею.

Не зважаючи на всі складнощі вона виховувала малюка і віддавала йому всю свою любов. Я теж намагалась допомогти, чим могла. Віддавала одяг з якого виросли сини або купляла необхідні продукти. Горе-матір не намагалась навіть спитати, як справи у її дитини.

Хлопчика звали Андрієм. З бабусею він проходив курси реабілітації та робив різні вправи. Жінка не зважаючи на себе, віддавала все внуку. Через багато років він зміг навіть вступити в інститут. У нього були прояви захворювання, але йому вдавалось не відставати у навчанні від однокурсників. Він займався комп’ютерним програмуванням та тепер забезпечував себе людину, яка посвятила себе йому.

Його мама повернулась через багато років. Її супутник знайшов собі нову пасію. Проте, ні бабуся, ні внук не прийняли жінку назад. Роки вживання алкоголю дались в знаки і сильно відбились на зовнішності.

Так, завдяки бабусі хлопчик зумів жити нормальним життям. Вона не змогла змінити те, що вже сталось, не могла виправити помилки доньки. Але їй вдалось спокутувати їх, тим, що присвятила життя хворому хлопчику. Тітка не змогла виправити помилки своєї непутящої доньки, проте, змогла виховати внука як належить.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Тітка не змогла виправити помилки своєї непутящої доньки, проте, змогла виховати внука як належить