Тітка пообіцяла дім моєму внуку. А в результаті сказала, що невістка не п0добається

У деяких сім’ях панують дурн1 звички. Наприклад, заведено терп1ти, бо така доля. Та ж хіба можна себе мучuти?

Іноді можна помилитись. Це нормально. Ми всі живі люди. Важливо вчасно це зрозуміти і не боятись виправити помилку. Це йдеться про усе в нашому житті. Та саме в цій історії про одруження. Тітка Оксани все життя сама. Вони мала свої принципи.

Або знайти людину, з якою точно будеш раз і назавжди, або ж залишитись самотньою. Про розлучення і мови не було. Життя не терпить таких помилок. Якщо вже обрав долю, то відступати – це великий гріх. Тож дітей, онуків не було. Хоча раніше багато працювала. Мала великий будинок.

І територія велика, і у місті, і стан прекрасний, ремонт та меблі доволі нові. Жила там сама. Відколи в Оксани народився синок, то тітка постійно допомагала.

Казала, що виростить гідного собі хлопця, а згодом віддасть йому свій дім. Бо дружину чоловік має  привести в своє помешкання. Гідне помешкання!

Минав час. Тітка Марія усе вкладала у внучатого племінника. Кошти, сили, час. Усім розповідала, що подарує йому дім. Хто про це лише не знав. І друзі, і родичі, і знайомі, і сусіди. Минав час Орест підростав і теж звикався з думкою, що матиме житло.

Закінчив добре школу, пізніше університет з червоним дипломом, мав хорошу роботу. Саме там і познайомився з дівчиною. Вона була на 2 роки старшою і мала маленьку донечку. Закохались. Почали зустрічатись. Минуло пів року.

Орест зробив Діані пропозицію. З дівчинкою також дуже подружився. Вони часто спілкувались. Прийшов час з батьками знайомитись.

Мама і тато Діани дуже гарно прийняли Ореста. Вони були дуже добрими і світлими людьми. Виявилось, що чоловік Діану просто після пологів покинув, бо злякався відповідальності.

Прийшов час до Ореста у гості завітати. Та от тітка Марія зразу вороже поставилась до дівчини. Діану вона принизила і пішла з дому до себе. Внук вирішив обговорити цю ситуацію з жінкою.

Те, що вона сказала просто шокувало хлопця. Невістка їй не подобається. Якщо хлопець одружиться, то дім вона не перепише. Та Орест вирішив і сам відмовитись. Діана йому важливіша за якесь майно.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Тітка пообіцяла дім моєму внуку. А в результаті сказала, що невістка не п0добається