«Ти приперся в нашу сім’ю зі своєю дитиною і ще щось хочеш?» – кричала теща

Анатолій сам виховував 5-річну доньку. З дружиною у них не склались стосунки, вони розлучились і Дарина переїхала до іншої країни. Про доньку не часто згадувала – влаштовувала своє особисте життя. Тож чоловік самостійно виховував маленьку Настю.

З часом Толік зустрів Світлану – молоду, красиву та неодружену. Дівчина була молодша від чоловіка майже на 15 років, але це її не зупиняло – вона закохалась у самотнього батька. Почуття були взаємними – чоловік прагнув розпочати нові стосунки, але боявся як його обраниця буде поводитись з донькою.

Та Світлана проявила себе, як чуйна, уважна та відповідальна жінка – вона легко знайшла спільну мову з Настею, навіть подружилась з дівчинкою. і все складалось якнайкраще – молоді люди планували спільне майбутнє. Та перед тим, вирішили зробити ремонт у квартирі Анатолія. І щоб не орендувати дім – переїхали до Свєти. Вона жила з мамою у великій трикімнатній квартирі тож місця всім вистачило. Тим паче – це питання було тимчасове.

Олена Вікторівна з першого дня була налаштована не дуже добре. Їй не подобалось, що майбутній зять старший за доньку і що в нього є дитина. Вона була переконана, що він поганий чоловік – чому ж тоді розлучився? Точно в ньому проблема. Але перший місць жінка стримувала себе і намагалась не розпочинати конфлікт.

Але з кожним днем їй все важче було тримати себе в руках – її дратували найменші дрібниці. Настя голосно засміялась, Анатолій купив не такий хліб, не так став, не так сів, не те дивиться по телевізору і взагалі все, що він не робить – не є правильним.

Спочатку Анатолій удавав, що не помічає цього – мовчав, чи намагався згладити конфлікт. Світлана, до слова, підтримувала чоловіка, бо знала – у мами дуже складний характер. Через неї не одні її стосунки закінчились невдачею.

Але одного разу майбутня теща перейшла всі межі – вона вдарила Анастасію за те, що та розбила склянку. Це побачив Анатолій і одразу ж зібрав свої речі. Світлана, після розмови з мамою, теж переїхала з Толіком. Олена Вікторівна ж залишилась сама – не розуміючи, що своїми руками зіпсувала стосунки з донькою та зятем. Вона ще більше незлюбила Анатолія і його доньку – через них її донька пішла.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Ти приперся в нашу сім’ю зі своєю дитиною і ще щось хочеш?» – кричала теща