«Ти ж будеш сидіти зі своєю дитиною, то можеш і мою глядіти» – сказала мені сестра мого чоловіка.

Саме це заявила молодша сестра Петра, коли ми були у них в гостях саме святкували її День народження. Було багато гостей і вона вирішила при всіх мене приголомшити своєю заявою.

Оля справді певна, що я можу з легкістю сидіти з її 2-річною донькою, адже вона саме збирається виходити на роботу, а в садку ще не підійшла черга. Та й зекономити на няні вона не проти. І головне вона, навіть, не запитала чи я не проти, чи я хочу. І це було не прохання, а ствердження – вона подала інформацію так, ніби ми про все домовились.

– Катя ж буде вдома, то зможе приглядіти за нашою Євою. Не думаю, що це може бути проблемою. Та й доні явно буде краще з рідною тіткою, ніж з чужою жіночкою. Та і я буду спокійніша від того і зможу спокійно працювати. Добре, що ти, Катрусю, якраз зібралась у декрет. Це тобі буде вже й тренування, – весело заявила Ольга.

В той момент я розгубилась і не знала, що відповісти на це. Добре, що мій чоловік добре знає свою сестру і не дає їй спуску. Так і тут не втримався і сказав:

– Сестро, я не думаю, що це гарна ідея. Каті потрібно відпочити та набратись енергії перед пологами, та й маленька дитина буде забирати всі сили – не думаю, що вона зможе приглядати за твоєю донькою на постійній основі. Тому вибач, але твоя робота адміністратора у салоні краси почекає, або шукай гарну няню – можу підкинути хороші варіанти.

Оля замовкла і перестала посміхатись – вона ніколи не вміла правильно відповісти брату. Але дівчина зрозуміла – він не жартує і варіант з безкоштовною нянею у моїй особі точно відпадає. Її радість миттєво зникла.

Я що робити? Я знаю її добре – доглядати за Євою не краща ідея. Оля буде залишати її мені й на вихідні, і на свята. Тому чоловік вчинив правильно.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Ти ж будеш сидіти зі своєю дитиною, то можеш і мою глядіти» – сказала мені сестра мого чоловіка.