У Діани народилась темношкіра дитина. Виявляється винна матір.

Часто через гр1хи батьків страждають діти. Іноді ніхто й не знає у чому причина їхніх б1д. Тоді потрібно питати старші покоління. Можливо вони щось приховують, не договорюють? Можливо, пр0винились перед кимось, збрехали, вчинили нег1дно?

Дмитрові виповнилось 50 років, дружині його Галині – 46. У них дочка була. І гарна, і працьовита. Ніколи клопоту ніякого не створювала для батьків. І в дитинстві тихенько бавилась в дворі.

Благо, що своє подвір’я є. І в школі Діанка навчалась на «відмінно», усім допомагала однокласникам у навчанні. І вчителі хвалили весь час. Казали, що добру долю матиме така гарна, світла дитина. Та не завжди все так легко і щасливо.

В кар’єрі Діани все скалось. З червоним дипломом закінчила університет, працювала багато. Стала керівницею. Всі поважали дівчину.

У 28 зустріла чоловіка своєї мрії. Він теж був хорошим управлінцем, бізнесменом, мав свій будинок. І справді покохав Діану. У них були дуже романтичні стосунки, якій тривали 2 з половиною роки.

Батьки натішитись не могли майбутнім зятем. Прийняли, як рідного сина, хлопця. Та й мама з татом Дениса були дуже раді, що син знайшов обраницю. Зробив хлопець пропозицію біля ейфелевої вежі. Звісно, Діана погодилась.

Сім’ї не були бідні.  Влаштували молодятам просто казкове, дивовижне весілля. Також свої збереження подарували Діані та Денисові. Вони доклали трохи грошей і купили будинок. Там почалась їхня особлива історія. Та, на жаль, це тривало не надто довго.

За кілька місяців Діана завагітніла. Очікували на первістка, як на щось неймовірне. Денис дружину просто на руках носив. Одразу всі обов’язки, які тільки міг, перебрав на себе. Діані на УЗД сказали, що буде дівчинка.

Та от після пологів радість розвіялась. Дівчинка народилась темношкіра. Денис зчинив скандал, ніби дружина його зрадила. Та от жінка не розуміла що відбувається. Батьки хлопця також відреклись від онучки. Дмитро не розумів, як і Діана як таке могло трапитись.

Та от Галину совість замучила, коли побачила як руйнується сім’я її доньки. Виявляється, вона колись перед весіллям мала стосунки з афроамериканцем. Їй пощастило, тож нічого чоловікові не казала.

Дитина була світлошкіра, зате у Діани все пішло шкереберть через цю таємницю. Тепер вони всі намагаються навчитися жити з цим.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
У Діани народилась темношкіра дитина. Виявляється винна матір.