У Галини та Петра були дуже заплутані стосунки. Вони то зустрічались, то розхoдилиcь, то мирились.Про їхні палкі відносини знали всі та вже не звертали уваги. Так несподівано для всіх Галина завагітніла і Петро, як справжній чоловік вирішив з нею одружуватись. Та все виявилось не так просто, як здавалось.

Ось тепер Галині під 30, вона вже довший час живе одна з дитиною, адже після усіх подій залишилась зовсім сама і без підтримки. Від неї відвернулись усі – і родичі, і коханий, все через цю помилку що вона скоїла.

Та ще буквально 10 років тому її життя було цілковито іншим. Галина завжди подобалась хлопцям – красуня, розумна, все при ній – залицяльників було хоч відбавляй. Так і познайомилась з Петром, чудовим хлопцем який їй також одразу сподобався. Вони жили в одному невеликому місті, тому заочно завжди були знайомі. Але доля звела їх разом саме тоді.

Так після певного часу залицянь Галина з Петром почали зустрічатися. Їхні стосунки нагадували справжні італійські пристрасті – всі знали коли вони сваряться, а коли миряться. Це відбувалось дуже часто, адже в парі були дві людини з ой якими не простими характерами. На той час вони жили ще окремо – кожен у своїх батьків. Та паралельно навчались, Петро університет закінчував, а Галина коледж.

Через постійні ревнощі та сварки ніхто й не думав що ця пара може одружитися. Але тоді сталось несподіване – Галина завагітніла. Петро як справжній чоловік одразу зробив їй пропозицію вийти за нього заміж, але на Галині не було лиця. Вона дуже змінилась коли взнала про свій стан, стала закритою, постійно щось роздумувала. На це тоді ніхто увагу не звернув – новина ще та, вагітність не всі планують та довго чекають.

Але як виявилось діло було в іншому.

Петро так і не почув згоди на свою пропозицію, але натомість отримав правду яка його просто ошелешила.

Галина наважилась і розповіла хлопцю про свою вагітність, виявилось, що коли вони одного разу посварились вона зустріла свого однокласника. І тепер підозрює що дитина може бути від нього, проте вона кохає Петра й сподівається на його пробачення.

Ця новина добряче підкосила чоловіка, він не очікував такої підлості та зради від коханої. Тому попросив її не приходити більше та не телефонувати.

Весь цей час Галина місця собі не знаходила, вона дуже шкодувала про зроблене, але нічого не можна було вже змінити. Залишалось сподіватись на те, що Петро пробачить її й прийме з дитиною, яка все ж може виявитись його.

Йшли місяці, живіт у Галини ріс, вже от-от було народжувати, а від Петра не було нічого чути – так напевне і не пробачив. А однокласник Галини й взагалі зник після звістки про вагітність. Батьки ще якийсь час підтримували дівчину, але дали зрозуміти, що на завжди з ними жити вона не залишиться.

Галина була в розпачі – насправді вона залишилась сама з купою невирішених питань і проблем.

З народженням сина прийшов привітати Петро, він хотів поглянути на хлопчика, адже в середині нього жевріла надія що це його кровинка. Але ні, немовля явно не було на нього схоже. Та попри це, Петро намагався допомогти Галині чимось. Вирішив познайомити її з племінницею, яка працює в інтернеті з надією на те, що Галина зможе в разі чогось подбати про себе. Адже її батьків він добре знав і розумів в якому становищі його колишня кохана.

Так не зважаючи на грудного малюка Галина змогла підзаробити й з’їхати від батьків у гуртожиток. Так досі там і проживає з сином. І з особистим життям нічого не вийшло – хоча ще молода, знайде своє щастя.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
У Галини та Петра були дуже заплутані стосунки. Вони то зустрічались, то розхoдилиcь, то мирились.Про їхні палкі відносини знали всі та вже не звертали уваги. Так несподівано для всіх Галина завагітніла і Петро, як справжній чоловік вирішив з нею одружуватись. Та все виявилось не так просто, як здавалось.