У пологовому будинку моя донечка нічим не відрізнялася від інших дітей, однак через два місяці я побачила дещо незвичайне

У мене народилася незвичайна дитина. У моєї донечки гетерохромія, що означає різний колір очей. Звичайно, про це я дізналася не одразу. У пологовому будинку вони були, як у всіх діток, світлими, практично блакитними. Лише через декілька місяців я почала помічати зміни.

Спочатку вони були незначні, але уже зараз у 4-річному віці можна було побачити неозброєним оком два різні кольори. Праве око цілком голубе, а от ліве – янтарне, щось між карим та зеленим. На якусь мить мені стало лячно, чи це нормально. А раптом це якимось чином здійснить вплив на дитячий зір? В інтернеті прочитала, що це цілком безпечно. Таке явище спостерігається не так часто, лише в 1% новонароджених у зв’язку із накопиченням меланіну. А ще у статті було вказано, що психологи зазначають, – люди, які мають таку особливість, відрізняються від інших широкими інтелектуальними здібностями. Це мене дуже потішило!

Різні очі…уявляєте собі? Звичайно, я чула про таке, але в живу навіть ніколи не бачила, тільки на картинках і то у тварин. Дуже красиво виглядає. Особливо, якщо зважати на той факт, що у мене очі голубі, а у чоловіка зелені, – ось такий вийшов мікс кольорів.

У кого також є дітки із різними оченятами? Поділіться своєю історією у коментарях, як ви зреагували, вперше таке побачивши?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
У пологовому будинку моя донечка нічим не відрізнялася від інших дітей, однак через два місяці я побачила дещо незвичайне