У житті все буває…неймовірна любов сонячних людей.

Ендрю та Лія Тейлор-Джонс сонячні герої моєї розповіді, котрі невпинно шукали кохання, навіть коли доля зводила їх декілька разів, поки вони не зустрілись на все життя.

Ця розповідь про людей з синдромом Дауна, які живуть, кохають та надихають на прекрасне життя.

Ендрю та Лія з Ранкорна, графство Чешир, вели активний спосіб життя. В їх житті найголовнішим був спорт, тому вони були завзятими відвідувачами одного тренажерного залу, потім коли їх звела доля, вони зрозуміли, що вони приймали участь в одних и тих же змаганнях з гімнастики. 

Але ж для того щоб зрозуміти, що вони створені один для одного повинно було відбутися багато невдалих зустричей. 

І тільки на вечірі Ella Performance Group у 2013 році Лія та Ендрю зрозуміли, що вони більше ніколи не відпустять один одного.

 

А далі було весілля… Весілля, про яке мріяла дівчина все життя, починаючи з того моменту, коли вона познайомилася з твором “Аліса у країні чудес”. Чарівне чаювання в червні подарувало всім присутнім яскраві емоції, а молодята в черговий раз нагадали, що “своя людина” обов’язково є для кожного.

” Коли я була молодша, я була дуже сором’язливою та тихою, в мене було не багато друзів. Але я завжди мріяла о родині та коханої людині”,- зізнається чарівна Лія.

Я була готова віддавати свое тепло та любов тому, хто б піклувався та оберігав мене”,- говорить дівчина таблоїду The Mirror.

” Тому коли я познайомилася з Ендрю, я відразу зрозуміла, що він той самий. Що це чоловік, з яким  я буду щасливою. Але коли він запросив мене на перше побачення, я відмовила йому, бо хотіла подивитися як він буде діяти далі. Та я вже знала, що дуже йому подобаюсь. І на друге побачення, звісно ж, я дала сгоду. 

Ендрю – це чоловік, з яким  хочу постаріти“, – зізнається Лія.

Ендрю зробив пропозицію своєї нареченій, коли святкував свій День народження. Романтична церемонія відбулася під тост з просекко! 

Його промова була така: ” Я чекав на цю дівчину дев’ять років, я знав що зустріну когось особливого і проведу решту життя разом у коханні та з підтримкою один одного!”

Ендрю впевнений, що це доля звела їх разом, і це щастя проживати кожен день пліч-о-пліч.

Після великої роботи над собою, після того як Лія стала більш самовпевненою, вона вирішила створити художню програму для таких самих людей як і вона, для того щоб вони були найбільш впевнені у собі. В цьому їй допоміг її особистий тьютор.

Так, сьогодні вона є керівником компанії Positive You, яка підтримує людей з синдромом Дауна по всій Великобританіі.

Перед бажаною зустріччу з Ендрю, Лія навіть хотіла подати заяву до участі у шоу “Undateables”, котре допомагає знайти тих, кому не щастить у коханні.

Але мама Лії сказала, що Ендрю з’явився в її житті, в саме той час, коли Лія хотіла знайти когось особливого. 

“В житті Лії завжди було все, тому що ми з чоловіком виховували її, як звичайну дитину, і однаково відносилися як до неї, так і до її братів. 

Мы хотіли щоб в її житті було кохання, сім’я і міцні відносини. В її житті були деякі відносини,  але зовсім не ті, на які вона чекала. Коли з’явився Ендрю в її житті ми зрозуміли,  що він семе той.”

Закохані почали готуватися до весілля, але знову їх спіткала невдача – почалася епідемія на Covid. Але після всього,  вони нарешті одружилися та відсвяткували свое весілля у церкві Усіх Святих у Дарсбері, рідному місті Льюїса Керролла.

Лія багато уваги приділила організації свого весілля. Вона продумала кожну дрібницю, кожну деталь для того щоб усі отримали задоволення від церемонії.

Навіть музику наречений и наречена обирали кожний за своїми вподобаннями. Ендрю записав версію своєї улюбленої пісні «Beautiful In White» від Westlife, яку грали, коли вони виходили з церкви, а Лія йшла по проходу до «Тисяча років» Крістіни Перрі.

Це весілля було наповнено коханням, ніжністю та заботой. І цього року Лія та Ендрю хотять запросити на весільний прийом всіх, хто не змог бути присутній із- за ковіда.

Тепер молодята розповідають всім свою історію шаленого кохання, доводячи, що для кожного є своя людина, своє рідне плече.

”Найбільше за все на світі, я хотів, щоб вона сказала “так!”. І я радий, що дочекався цього від своєї рідної людини!”, – поділився Ендрю The Mirror

Фото: Wes Simpson Photographer
Оцініть статтю
Червоний камiнь
У житті все буває…неймовірна любов сонячних людей.