Усмішка на лиці, а в очах чітко видно сyм.

Біля мене по сусідству живе самотній чоловік – доброї душі людина, нікому в допомозі не відмовить, завжди ввічливий та усміхнений. Та всі знають, що за цією усмішкою приховується – величезний біль.

Володимиру зараз 45 і вже 20 років він проживає сам. У нього колись була сім’я, двоє дітей, але так склалось, що нікому до нього немає діла. Свою колишню дружину він надзвичайно сильно кохав, просто на руках носив, всі захоплювались такою любов’ю та навіть по-хорошому заздрили. Вони одружились, коли їм було по 19 – підліткове кохання, яке породило сім’ю.

Весь цей час чоловік робив усе для своєї сім’ї – важко працював, щоб забезпечити усім, навіть на вихідні, замість відпочинку цілі дні проводив з коханою та дітьми. Погодьтесь, не кожен чоловік так себе поводить.

Але ця жінка була повною протилежністю свого чоловіка – зарозуміла, зверхня та скандальна. Ніхто її з сусідів не любив і не розумів, що ж Володимир знайшов у ній. Та він зі своїм коханням нічого та нікого не помічав – у всьому догоджав дружині й беззаперечно її слухав. Вона ж цим уміло користувалась, то й що, що чоловікові потрібно нову куртку, бо стара зносилась – їй необхідніше п’ята пара взуття. Так і виглядали – вона вся така красуня, розфуфирена, а він біля неї як бідний родич у старому та пошарпаному. Добре хоч, що дітей своїх любила та доглядала за ними.

Якось Володимир Петрович отримав травму на роботі й був змушений відсиджуватись вдома. Звісно, за це грошей ніхто не платив, але замість підтримки від коханої отримав купу незадоволення. Мовляв, вона що, тепер має сама сім’ю забезпечувати? Не для цього “королівна” призначена. І постійно погрожувала розлученням. Боячись втратити сім’ю чоловік почав шукати інші варіанти заробітку – довелось погоджуватись на дві вакансії, але й ті не приносили нормального прибутку. А щоб повноцінно працювати потрібен був час відновитися.

Загалом, сусід робив усе, що міг та забаганки дружини покрити не вдавалось. Тому вона вирішила знайти того, хто зможе це зробити, а з чоловіком розлучитись. Як той не просив – жінка була невблаганна. Чекати вона не вміла – їй потрібно було все й одразу. Так забрала дітей і поїхала до своїх батьків.

Це стало справжнім потрясінням для Володимира – не зважаючи на біль, він усіляко намагався заробити гроші, сподівався, кохана оцінить це й повернеться. Проте, всі знали, що цього не станеться. Такій жінці не потрібні жертви чи кохання, їй потрібні лише гроші й побільше.

Всі старання повернути дружину були марними, та навіть з дітьми не давала бачитись і всіляко їх налаштовувала проти батька. Та це не заважало Володимиру постійно намагатись й оббивати поріг її дому. Все ж жінка подала на розлучення і на аліменти. А згодом виявилось, що незабаром вона знову вийшла заміж!

На сусіда важко було дивитись – біль втрати сім’ї так і стояв у його очах. Ось так кохання зіграло з ним злий жарт, а ж він точно заслуговував на краще. Єдине, що міг зробити, це перекидувати кошти на дітей які з ним категорично відмовлялись говорити.

Навіть коли з чого часу пройшла багато років, сум з його очей так і не зник. Більше він так ніколи й не одружився і ніхто не знає про що насправді думає Володимир – він все приховує за посмішкою.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Усмішка на лиці, а в очах чітко видно сyм.