Варто говорити зі своїми дітьми поки ще можна їх щось навчити – потім будете шкодувати

Інколи батьки бувають настільки заклопотані своїми справами, що дуже часто втрачають зв’язок зі своїми дітьми. Особливо, коли діти входять у підлітковий період. І саме тоді мама чи батько насправді дуже потрібні дитині, але через роботу, бізнес, друзів батьки не приділяють достатньо часу і вже через десятки років вони про це шкодують. Адже саме тоді вони потребують уваги дітей, але не отримують її. Як то кажуть: «Що посієш – те й пожнеш». З яким обличчям тоді просити уваги у дітей?

Дехто переконаний, що матеріальне може легко замінити дитині духовне. Тому й не дивно, що є ті дорослі, які дивуються поведінці дітей: «Я йому і нові гаджети, і новий одяг, і поїздки, а він постійно незадоволений. Я весь час на роботі, щоб у нього було все, а він мені й «дякую» не хоче сказати. А що ви чекаєте від дитини, яка росте сама по собі? Дитини, якій ви не приділяєте свій час, а компенсуєте це подарунками. Подарунки не замінять мамине тепло, татову підтримку. Подарунки, з часом, взагалі починають дратувати ваших дітей, адже це такий собі хабар від батьків. Мета його – дати дорослим час і не турбувати їх зайвий раз, бо вони страшенно зайнятий.

Що ж, дорогі дорослі, потім не дивуйтесь, що ваші діти виростають з проблемами, комплексами та секретами від вас. Ви, попсуті, стаєте для них чужими людьми з якими нема про що поговорити. то ж не вимагайте від них нічого, якщо самі не вкладаєте в них душу.

Пам’ятайте, що дорослі діти не будуть пам’ятати той новомодний телефон, кофтину чи солодощі – вони пам’ятатимуть вашу любов, увагу та час приділений їм. Не марнуйте все на роботу – знайдіть годину-дві на день для спілкування з рідними.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Варто говорити зі своїми дітьми поки ще можна їх щось навчити – потім будете шкодувати