Врятував доню від нареченого-альф0нса

Благо, мені вдалось врятувати доньку від справжнісінького альф0нса. Не розумію, як вона знаходить таких хлопців. І чому зараз їх так багато?

Моя донька в інтернатурі медуніверситету. Навчається прекрасно, всі дуже хвалять. Знайома лікарка навіть казала, що мріє працювати з такою колегою. Також Алінка встигає підпрацьовувати. То там крапельниці покладе, то там допоможе тиск збити. Здавалось би мало і несерйозно. Та хоча б якийсь дохід на свої дрібні витрати має. Живемо ми в приватному будиночку на околиці міста. Дружину я втратив 3 роки тому.

Професійно донечку клав на ноги сам, за навчання платив. Пізніше виграла якусь стипендію, яка покрила всі витрати. Отак і живемо. Дуже тішусь здобуткам Алінки.

Та от нещодавно почав хвилюватись дуже. Не знаю як ми позбулись цього змія. Отже, познайомилась в поїзді, коли їхала на конференцію, моя доня з таким собі Сашею. Він їй лапші на вуха понавішував, розповів, що бізнеси свої має. Хоч самому 26. А вже ніби то дуже крутий, впливовий. Не думав, що Алінка може на таке повестись.

Я завжди думав, що вона дуже мудра і відповідальна в цьому плані. Навіть не надто хвилювався. Думав так, захоплення. А таки закохалась серйозно. Нічого перед собою не бачила. І мені довелось змиритись. Не хотілось якось руйнувати все.

Але ж ні. Хлопець до нас раптом переїхав. Я тримався, як міг. При Алінці Сашко такий милий, добрий, щирий хлопчик. А насправді, брехун і актор. Мало того, що він за наш рахунок жив повністю. І ніяких бізнесів, як ми потім дізнались, у нього не було.

То ще й хам рідкісний. Лише Аліна за поріг, так Олександр до мене і фиркає, і придирається, і свариться. Я намагався розповісти кілька раз дочці та вона не вірила. І я не винувачу дівчинку. Бо й справді це різнилось від поведінки доброго бізнесмена Сашка.

Я одного разу не дозволив йому скористатись моєю машиною. І мав на це повне право. От тут почались крики, обзивання, хамство. Я добре, що умію користуватись телефоном. От і ввімкнув диктофон.

Як показав запис дочці, та аж зблідла. Я думав, вона не повірить все одно, або ж дурниць наробить. Але ж ні.

Алінка мене підтримала. А цього поганця ми з хати викинули. Він навіть нічого не заперечував. Отакі тепер наречені, дівчата. Будьте обачніші!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Врятував доню від нареченого-альф0нса