Я дуже хотіла, аби мою онуку назвали в честь моєї мами, але мої свати разом із зятем висміяли цю ідею, а донька навіть не заступилась за мене

Моя дочка Катя вийшла заміж, коли їй було 20, але життя із чоловіком не склалось, оскільки вони зовсім не зійшлись характерами. Довгий час вона була одна. Я підбурювала її на заміжжя, постійно говорила про внуків, бо сильно хотілось стати бабусею. Згодом моя дочка вийшла заміж вдруге, але її новий чоловік Володимир зовсім не вподобав мене, як тещу.

Після декількох місяців спільного життя із чоловіком, моя Катерина завагітніла. Я була така щаслива, адже так давно мріяла про онуків. Володимир мою дочку носив на руках: все, що вона забажає, він виконував моментально. Моя дочка була дуже щаслива разом зі своїм чоловіком.

На останньому УЗД вона дізналась, що у неї народиться дівчинка. Ця новина зробила нас із моїм чоловіком дуже щасливими, бо онучка — це найкраще в житті, що може трапитись із бабусею та дідусем.

У мене завжди була мрія: назвати свою онуку Вілена. Так звали мою маму, яка була просто чудовою жінкою. Це ім’я у мене асоціюється тільки з чимось світлим, приємним, добрим. Тому я вирішила, що варто попрохати про це у своєї дочки.

Володимир та Катерина запросила нас та наших сватів на вечерю. Це мало бути сімейне свято, де ми просто провели б час приємно.

Ми зібрались ввечері у квартирі наших дітей. Стіл був накритий просто чудово: різні страви, хороше вино. Видно, Володимир постарався вгодити моїй дочці.

Весь вечір ми розмовляли про наших дітей, якими вони були в дитинстві, як себе вели, пригадували смішні історії, які траплялись із ними. Коли всі розслабились та насолоджувались вечором, я вирішила, що варто підняти тему імені для онуки.

– Ти знаєш, доню, я знаю, що ти ще не визначилась із іменем, тому хочу попросити назвати дочку Віленою. Я про це мріяла все життя. Це ім’я моєї мами, яку я дуже любила…

Я не встигла нічого більше сказати, коли мене перебила сваха:

– Свахо, ви хоч знаєте, що це за ім’я і як його придумали? – жінка залилась іронічним сміхом, – Володимир Ілліч Ленін — от як розшифровується.

Свати сміялись. Я знала, що це ім’я значить, але тут справа не в тому яке його походження. Тут головне те, що це ім’я моєї мами. Володимир також посміювався, а дочка моя навіть не заступилась за мене.

Ця ситуація мене дуже образила. Мені шкода, що моя дочка не заступилась за мене в цій ситуації, не кажучи вже про те, що називати так доньку вони навіть не планують.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я дуже хотіла, аби мою онуку назвали в честь моєї мами, але мої свати разом із зятем висміяли цю ідею, а донька навіть не заступилась за мене