«Я не готовий. Що ж тепер робити? Для чого мені зараз сім’я», – нервово думав Максим

Хоча Макс ще не ближчих пару років не планував ставати батьком, але доля дещо змінила все. Ірина, з якою у нього були не надто серйозні стосунки протягом декількох місяців, повідомила, що вагітна. Злість, обурення, заперечення та розпач – ці емоції пережив Максим за 5 хвилин після того, як почув про це. Чоловік одразу ж розгубився та не міг сказати й слова. Тепер він у пастці – як же життя на повну, як же робота, плани на майбутнє. Все життя у нього промайнуло перед очима.

До того ж, його засмучував той факт, що тепер він повинен зупинитись на одній жінці. Так, він би міг сказати, що буде допомагати їй з дитиною, але його батьки не зрозуміють. Та й дитина як виросте не подякує. До того ж, Іра не погана дівчина, вона йому подобається – просто їх стосунки були ще не на тому рівні.

Коли Максим розповів про це батькам – ті в один голос сказали, що він ,як чоловік, повинен взяти на себе відповідальність. Довелось таки одружитись. Весілля зіграли невеличке. Хлопець не може сказати, що був нещасливий в той момент – просто все відбувалось так швидко і не так, як він планував. Та вже як сталось.

Всю вагітність дружини Макс не надто вникав у все – він не дуже цікавився що і як, адже не міг привикнути до думки, що він скоро стане батьком. Та ще й дівчинки. Що він буде робити з нею – чужою для нього людиною. Боявся, що вона зіпсує йому життя.

І коли настав день зустрічі і дружину повезли у пологовий – Макс намагався зібратись і піти туди, хоч був певен, що не зможе поки полюбити дитину. Ну не приймає його серце той факт.

Та, коли він взяв на руки той маленький згорток, з якого на нього дивилась така маленька дрібочка – сльози на очі самі навернулись. В той момент щось ніби переключилось у голові – такий приплив ніжності та любові він не відчував ніколи.

В той момент Макс зрозумів, що дорожчої та потрібнішої людини він не буде мати. Заради неї він готовий на все.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Я не готовий. Що ж тепер робити? Для чого мені зараз сім’я», – нервово думав Максим