Я не знаю, що мені робити, адже моя дружина у всьому слухає свою маму, а до моєї думки їй зовсім немає діла

Останнім часом я роздумую над тим, щоб розійтись зі своєю дружиною, яку я дуже люблю, оскільки вона зовсім не слухає моєї думки, а тільки покладається на свою маму, а мене це дуже розчаровує та дратує.

В той час, коли я їздив заробляти гроші закордон, моя дружина та теща незрозуміло яким чином вирішили, що з мене поганий чоловік. Я впевнений, що це думка Світлани Василівни так впливає на мою Аліну, бо коли ми жили окремо від її матері, то вона була найкращою дружиною на світі.

Але от склалось так, що мені довелось поїхати на роботу в Італію, а моя дружина із донькою вирішили поїхати до моєї тещі пожити, аби було легше. Я привозив гроші, і ми потихеньку зводили будинок, плануванням якого також керувала теща. Я не був проти, оскільки мою дружину це влаштовувало, але от згодом до мене почали сипатись претензії від дружини: ти не так розмовляєш, не так себе поводиш, жарти твої дурні, і до дитини ти відношення майже не маєш, бо не виховуєш її, не граєшся із нею тощо.

Майже на сто відсотків я впевнений, що Аліна говорить устами моєї тещі, адже вона розійшлась зі своїм чоловіком саме через те, що “пиляла” його безупину. Через такий характер, вона залишилась одна в 34 роки із двома дітьми-підлітками. Тому, думаю, через те, що її доля склалась саме так, вона і вирішила зіпсувати стосунки її доньки та мої.

Не знаю, що із цим робити, адже я люблю свою дружину, і люблю свою малу доньку. Так, часу я із нею проводжу не багато, але це все через моє бажання зробити її життя значно краще, ніж було в мене.

Але моя дружина зовсім не розуміє, що все це лише маніпуляції та нав’язування думки її мамою. Аліна не хоче такого життя, як у Світлани Василівни, але не розуміє, що своїми діями вона все більше і більше наближається до тієї ж ситуації, що і в неї.

Хочу бути разом зі своєю дружиною та донькою, але, думаю, для цього потрібно якнайшвидше повернутись додому, та переїхати жити у власний будинок якнайдалі від моєї тещі.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я не знаю, що мені робити, адже моя дружина у всьому слухає свою маму, а до моєї думки їй зовсім немає діла