Я нічого не винна сину і не говори йому про мене нічого

—Ти вже набрид. Не дзвони мені – я не хочу нічого чути про Андрія. Я вам нічого не винна. – крикнула Галина у трубку.

— Це твій син і ти маєш обов’язки перед ним. Тобі не вдасться втекти від нас, — відповів Сергій.

—Я ще раз повторюю тобі – у мене нова сім’я і я не хочу чути про вас. Ви забираєте всі мої сили, а тепер ще й гроші хочете? Я вам влаштую.

—Не заберемо? Ти забула, що я ніколи нічого в тебе не прошу, але сину ти повинна сплачувати аліменти. Тож чекаємо ці нещасні 2 тисячі гривень.

Галина не могла заспокоїтись – дзвонила їм з погрозами, писала дитині грізні повідомлення, приходила сваритись під вікна дому. Вже всі сусіди знали, що в Андрійка є мама, яка відмовилась від нього.

Чому в Галини така реакція? Все просто. Коли дитині було два роки вона залишила її на чоловіка та пішла геть. Не просто пішла, а знайшла собі коханця і повністю відмовилась від дитини – не бачилась з ним, не телефонувала, не передавала подарунки.

Сергій спочатку нічого не вимагав у Галини – вирішив, що сам виховає та забезпечить дитину. Але, краще подумавши, вирішив – чому вона має жити так, ніби нічого не сталось, а дитина мучитись? Хай тоді платить аліменти, а ці гроші він кластиме на рахунок Андрійка і він зможе ними користуватись, коли йому буде 18.

Окрім аліментів Сергій вимагає у Галини виділяти гроші на відпочинок дитини – у хлопчика астма і йому вкрай важливо їздити до моря на відпочинок. Сергій би та сам міг оплатити, але це вже питання принципу. Одне, коли грошей би не було, а інше – коли Галині шкода грошей старшій дитині. В новій сім’ї у жінки народилось ще двоє дітей, але вона має хорошу роботу і є не бідною.

Згідно з законом за дитину несуть відповідальність обоє батьків – Сергій постійно це нагадує Галині. Але жінка кожного разу влаштовує скандал з криками, що вони вже в минулому і бачити їх вона не хоче і взагалі їй не потрібен син.

—Перестань говорити Андрію, що я йому щось винна. Він вже дорослий хлопець і має зрозуміти, що я не хочу його бачити та чути. – говорила Галина.

Хіба це нормально? Хіба мама може так просто відмовитись від дитини? Я вважаю, що і мама, і тато повинні дбати про дитину. Нова сім’я не означає, що потрібно відмовитись від дитини, яка була народжена в попередньому шлюбі. Навіть, якщо ти не хочеш бачити дитину – забезпечувати її ти зобов’язаний.

Діти не повинні страждати через егоїстичних дорослих. Хіба не так?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я нічого не винна сину і не говори йому про мене нічого