Я змінилась для свого чоловіка, аби він знову звернув на мене увагу, адже після пологів зовсім не доглядала за собою

Ми із чоловіком одружились, коли мені було 18, а йому 25. В нашій із ним сім’ї завжди панувала любов та турбота.

Сам він живе у Франції, всі його родичі теж там. Якось його мама поїхала туди працювати і лишилась там жити, а згодом забрала туди своїх дітей та батьків. Тепер я теж член його сім’ї, і ми переїхали жити у Францію.

Сестра його незаміжня, зараз їй 27, але вона і не збирається виходити заміж, бо, каже, їй подобається таке життя. З того часу, як він мене забрав жити до себе у Францію, ми дуже добре товаришували з його сестрою. Вона часто приходила в гості, а коли в нас народився первенець, то і зовсім лишалась ночувати в нас, аби мені допомогти.

За два роки в нас народився ще один малюк. Я пірнула у сімейне життя із головою. В мене не було ні бажання ні часу, аби відвідувати салони краси. Сидячи вдома з дітьми, мені не було куди вдягати гарні сукні, тому просто їх не купувала. Мене затягнув побут, тому я перестала доглядати за собою належним чином.

Одного дня, вийшовши на прогулянку з дітьми та сестрою чоловіка, я побачила знайоме лице в ресторані, де ми гуляли. Це був мій чоловік, а поруч із ним була невідома мені жінка. Вона виглядала чудово: була доглянута, з гарною зачіскою, в шовковій сукні, на підборах, а я була в штанах і кросівках.

Сльози моментально полились із моїх очей, і я не знала, що мені робити. Повернувшись додому, почала збирати речі, адже не могла нічого зробити із тим, що я більше не приваблюю свого чоловіка.

Його сестра взяла мене за плечі, посадила на крісло, та сказала заспокоїтись. Вона кудись пішла, а за 30 хвилин повернулась із нянею. Взявши мене за руку, повела мене в салон краси. Як же давно я не відчувала себе такою привабливою. Ми купили декілька чудових суконь, а ввечері замовили, аби порадувати мого чоловіка.

Його здивуванню не було меж. Давно вже він так не засипав мене компліментами, як сьогодні. З цього моменту я більше не пропущу візиту до салону краси, бо хочу, аби мій чоловік бачив біля себе красуню та не дивився на інших.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я змінилась для свого чоловіка, аби він знову звернув на мене увагу, адже після пологів зовсім не доглядала за собою