Як сказала моя майбутня теща: «Ти не той, кого я готова приймати у себе вдома»

Якось, на вечірці у друзів, я познайомився з Марією – красива, мила та привітна дівчина. Як виявилось ми вчимось в одному університеті, тільки вона на два роки від мене молодша. З першої хвилини знайомства ми з легкістю знайшли спільну мову – розмовляли на різні теми, вона розуміла мої жарти і взагалі я дуже класно провів час.

Потім я запросив її на побачення – так зустріч за зустріччю і ми стали парою. Я зрозумів, що Марія саме та дівчина з якою я готовий провести все своє життя – вона розуміє мене, любить мене і у нас схожі погляди на життя. Не довго думаючи я зробив коханій пропозицію ,яку вона прийняла одразу. Щастю не було меж. Єдине – варто було організувати знайомство з батьками.

Так ми з нею й домовились, що у ближчі вихідні я прийду до неї додому. До самої зустрічі я не знав хто її батьки. Взявши букет квітів, вино та торт я пішов у гості. Вже з порогу мене почали оглядати дуже оцінюючи – і як я зрозумів не на мою користь.

Дім у Марії був великий, з дорогими меблями, гарним подвір’ям і як виявилось її батьки дуже забезпечені люди. А що я? Хлопчина ,який росте без батька і живе з мамою та бабусею. Звісно, я маю великі плани на майбутнє і не потребую допомоги Маріїних батьків, але ,як я зрозумів по розмові, вибором дочки вони не надто задоволені. Цілий вечір пройшов не надто вдало – суха розмова, розпитування про батьків та невдоволене обличчя майбутньої тещі. Попрощавшись я пішов. Моя Марія сказала, щоб я не переживав, адже просто батьки ще не звикли, а насправді вони хороші люди і я їм обов’язково сподобаюсь, коли вони краще мене взнають.

Я був дещо роздратований та засмучений, але був певний – все владнається. Марія мене кохає, я кохаю її і нам ніхто не зможе завадити. Та все сталось не так, як я думав.

З часом наші стосунки з Марією стали дещо напружені – вона все частіше не мала часу на зустрічі, дратувалась через дрібниці та часто не відповідала на мої дзвінки. Я думав, що щось зробив не так – намагався поговорити та вона мене заспокоювала, що дратується через навчання, або з подругою посварилась. Коротше – постійно знаходила виправдання.

Та якось після пар я покликав її на каву, а вона відмовила – сказала. Що йде зі шкільною подругою, яку давно не бачить. Я вирішив прослідкувати – не надто красиво, але що робити.

Марія справді пішла до кафе, але зустрілась там не з подругою, а з досить симпатичним хлопцем, який приїхав на зустріч на дорогому авто. Я не втримався і вирішив дізнатись, що це все означає.

Моя кохана не надто збентежилась, коли побачила мене – вона навіть не намагалась виправдатись. Як виявилось батьки Марії познайомили її з Антоном, сином ділового партнера його батька. У їх планах було об’єднати не тільки бізнес, але й сім’ї. і Марія не надто чинила опір – їй хлопець сподобався.

Дівчина пояснила, що збиралась мені все сказати та й взагалі – вона не готова переїжджати з хорошого дому на орендовану квартиру. Так, вона мала до мене почуття, але одним коханням задоволений не будеш.

В один момент я втратив не тільки кохання, але й розчарувався у людях

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як сказала моя майбутня теща: «Ти не той, кого я готова приймати у себе вдома»