Як теща перехитрила зятя

Майже 5 років Катя з Владом живуть невеликій кімнаті в гуртожитку сімейного типу – це все, що вони змогли придбати за ці роки спільного життя. В них не було достатньої суми, щоб придбати хорошу квартиру в новобудові, тому вирішили поки економити та наскладати необхідну суму, щоб придбати житло з більш комфортними умовами.

І ось, зовсім випадково, вони знайшли хороший варіант за помірну ціну – двокімнатна квартира на вторинному ринку. Це ще краще, адже всі комунікації вже проведені та на ремонт піде менше і часу, і грошей.

Але вони вирішили, що ремонт все-таки має бути якісним та стильним, а отже їм ще не вистачає декілька десятків тисяч. Катя завжди мріяла про те, що в неї буде власний куточок як з журнальних фото – стильний диван, великий телевізор, скляний столик та неймовірно пухнастий килим.

То ж вирішили взяти певну суму грошей у кредит, але, щоб їм його дали з меншими ризиками – квартиру, яку вони купили, оформили на тещу.

Все було добре до того часу, поки Владислав не посварився зі своєю тещею. Марина Вікторівна, як виявилось, була дуже злопам’ятна та скандального – часто могла наговорити зайвого і не відчувати ні вини, ні сорому. Після цієї словесної перепалки зять сказав, що не хоче більше бачити її у своєму домі. Через образу теща вирішила, що не залишить все просто так – він ще відчує її гнів.

І от вона вирішила, що її квартира давно «не бачила» ремонту – вона закликала майстрів і ті взялись до діла. А сама жінка вирішила поскаржитись донці, що не має де переночувати, адже ремонтні роботи виявились трішки важчими, ніж вона думала – мали просто змінити шпалери, а виявилось, що потрібно ще й штукатурити стіни.

Ну і донька що порадила? Звісно ж пожити у квартирі, яку вони щойно купили – разом з нею та зятем.

Того ж вечора теща приїхала «у гості». І тут і почалось веселе життя зятя. Вже за декілька днів теща потішила дітей тим, що майстри знайшли нові проблеми у квартирі й вона залишається у них ще на тиждень. Ця новина не дуже потішила Влада – він вирішив поговорити про це з тещею, але зробив тільки гірше.

Марина Вікторівна тицьнула документами на квартиру зятю під ніс і сказала:

– Ти не забув, що формально – квартира моя і це ви у мене в гостях.

Так почався ще більший скандал і зять, зібравши речі, поїхав жити до батьків. Катя не знала, що їй робити – вона любить маму, але терпіти від неї такі капризи не хоче. Але й чоловік міг би потерпіти та не сваритись з мамою. Що ж їй тепер робити?

Єдиний, хто був щасливий у даній ситуації – теща, адже свого зятя вона ніколи не любила.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як теща перехитрила зятя