Як знайда опинилась в багачів

Василь з дружиною мають свій бізнес. Мережу магазинів одягу. Мешкають вони у великому заміському будинку. Мають власну відкриту територію та розкішний сад. У них є донька, якій 15 років. Ніна завагітніла в 30 років. Вагітність була пізня, але довгоочікувана. У їхній сім’ї панувала ідилія, сварок ніколи ніхто не чув.

Якось вони усі зібрались надворі. Було сімейне барбекю. Багато говорили та жартували, атмосфера була легка та щира. Та їх відпочинок перервав дзвінкий дитячий плач. Ніхто спочатку не зрозумів нічого, адже малих дітей не було. Вони підійшли до огорожі й побачили там люльку в якій лежало немовля, тут усі здивувались.

Василь вирішив подивитись ближче. Там лежало маля закутане в покривало. Бідолашне плакало, мабуть, було голодне. Тут Ніна підійшла й сказала, що його треба забрати із землі, щоб воно не змерзло. Василь підняв дитину й заніс в альтанку, де вони сиділи. Ніна вирішила, тим часом, викликати органи опіки:
– Любий, я буду дзвонити в органи опіки!

– Ти думаєш варто? Може краще правоохоронців викликати?
– Я не знаю, куди у таких випадках телефонують.
Василь подумав трохи й відповів:
– Це все жахливо звісно. Треба знайти тих людей, які таке вчинили. Дзвони до дільничного.

Коли Василь відніс дитя у будинок, Ніна вирішила погодувати дитя. Вдома було молоко, тому жінка спробувала хоч трохи втамувати дитячу спрагу. На щастя, все вдалось. Донька Ніни, Катя допомогла мамі покупати маленьку дівчинку. Потім знайшла свої старі речі й одягнула дитятко. Вона чудово справлялась, адже завжди просила у батьків ще сестричку, яку б доглядала і виховувала.

– Мам, мені так подобається забавляти її, — сказала Катруся. – Вона така хорошенька й маленька, я у Вас давно просила сестричку. А уяви, як буду із нею уроки вчити. Будемо разом одягатись, це ж буде моя найкраща та найближча подруга. Можливо, моїй мрії судилось збутись, але таким чином. Мамусь, ти тільки поглянь, яка вона крихітна!
Дільничний приїхав швидко. Василь очікував його біля воріт, де знайшли дитя. Ніна з донькою, тоді були в будинку. Чоловік почав розмову й став розповідати, як це все сталось і в який час. Потім він додав:

– Ніколи не думав, що таке трапиться з нами!
Розмова тривала доволі довго. Потім проводилось розслідування. Шукали свідків тієї події. Особу встановили за кілька днів. Цей час дитину не забирали. Ніна з Катрусею зрозуміли, що це доля, саме ось так з’явитись цій дівчинці в їхньому домі. Непутящу матір одразу позбавили батьківських прав. Наступного дня Василь й Ніна оформили опікунство над дитям.
Ось так їх сім’я поповнились ще однією донечкою. Вони усі раді цьому й дуже люблять маленьку дівчинку, особливо Катруся, щаслива, що має сестричку.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як знайда опинилась в багачів