«Якщо твоя дитина не вміє за себе постояти, то це твої проблеми? Я моя дитина все правильно робить» – єхидно сказала одна з мам на дитячому майданчику

Ми нещодавно переїхали у новий район – придбали квартиру в новенькому будинку. Були переконані, що більшість сусідів – це молоді сімейні пари з дітками, то ж ми зможемо легко порозумітись. У нас підростає донечка Анжела і їй нещодавно виповнилось три роки. Вона в нас дівчинка спокійна, вихована, але частенько плаче – особливо, якщо хтось її образить. Ми її називаємо «наша Принцеса» – така вона вже дівчача. Її улюблені іграшки – ляльки тому вона завжди одну-дві бере з собою на дитячий майданчик.

 

Так і цього разу. Ми вийшли у двір погуляти – у нас велика та доглянута прибудинкова територія, де багато лавочок, дитячих гойдалок, пісочниця та й взагалі є все, щоб гуляти з дітками. Не дивно, що на вулиці було багато дітей і їх мам – от я вирішила приєднатись та подружитись з дівчатами.

Так я розговорилась з Мариною, мамою Діанки – дівчинка трішки старша за мою доню. Ми розмовляли про все: харчування малюків, де придбати гарний та якісний одяг, нові іграшки та не забули про жіночі секрети. Поки ми розмовляли наші дівчатка теж почали разом гратись – Діанка мала візочок для ляльок, а доня улюблених пупсів і от вони на цьому і зійшлись. Діти грались неподалік від нас і нікому не заважали. Тf трапилась не зовсім приємна ситуація – прямо під нашим носом.

Хлопчик, років п’яти, підійшов до наших доньок і почав відбирати іграшки – дівчатка аж розплакались. Він силою вирвав ляльок з їх рук. На моє зауваження не реагував, а тільки показував язик. Потім кинув щосили іграшки до землі та почав по них стрибати. Тут я не витримала і справді рявкнула на нього – він вже достатньо дорослий, щоб розуміти все. І саме в цей момент до нас підбігає дівчина і починає кричати:

– Ти якої мами кричиш на мого Андрійка. Тобі хто дав право? – репетувала жінка.

– Чому ви дозволяєте своєму сину так поводитись? Я спочатку його ввічливо попросила і він мене не послухав.- спокійно сказала я.

– Він дитина і я дозволяю йому робити все, що він захоче. А ти закрий свій рот і не командуй, – єхидно повідомила мені ця руда бестія.

Але в нашу розмову втрутились інші жінки. Вони стали на мій бік і почали сперечатись, адже син цієї жінки постійно так поводиться та ображає дітей – вона ж це ігнорує. Не витримавши натиску – жінка вхопила сина за руку і помчала до під’їзду.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Якщо твоя дитина не вміє за себе постояти, то це твої проблеми? Я моя дитина все правильно робить» – єхидно сказала одна з мам на дитячому майданчику