Забрали дітей від батьків

До притулку, цими днями, привезли двох діток: Анюту 2 роки та Івана, якому 7 років. Вони братик і сестричка, від одних батьків. Менша дуже хотіла додому, постійно плакала, кликала батьків, хотіла, щоб їй принесли її улюбленого ведмедя, з яким дівчинка постійно засинала. Вона не йшла на контакт. Їх привезли, тому що з роботи їх батька надійшов дзвінок, про погане поводження з дітьми, от соціальна служба й поїхала за ними.
Дивина в іншому. Повноцінна сім’я: з батьком і мамою, двома дітками, які постійно доглянуті, чисті та ситі. Іван взагалі у школі відмінник, їздить на конкурси, виступає в танцювальному колективі. Анюта, поки що вдома, у садочок ще не віддавали.

Минулого тижня, сім’я святкувала вдома день народження чоловіка. Для дітей замовили аніматорів, які проводили свої розваги, щоб ті не нудьгували. Був ще святковий стіл, загалом, свято було гучне і яскраве. Було багато рідних та друзів, звичайно, перехили кілька келихів червоного сухого, щоб підняти настрій. Та й на роботу чоловік не пішов, проспав.
Зранку ввечері до нього ніхто не додзвонився, й директор заїхав додому:

– Що це таке? Ви чому не на роботі? Що за вигляд?
Відкривши двері, керівник побачив пляшки, які лежали біля столу
– Ви що випиваєте? Та що це таке, Вам не можна довірити дітей! Треба їх забрати!
Петро, батько дітей, погано себе почував, і це не від вина, він отруївся салатом, який стояв на сонці. Він лише один його їв. На роботу, він, звісно, не пішов. Та директор не міг схаменутись, він дзвонив до нього ще кілька разів і знову заїжджав. Дружина вирішила, якраз винести ті пляшки у сміття.

Одразу наступного ранку, інспектор із соціальної служби стояв у них під дверима. Вони не стали особливо перевіряти наскільки правдива інформація їм надійшла, а просто витягнули дітей із дому, та відвезли у притулок. Пізніше керівництво притулку, не розуміло, що сталось, адже діти були чисті, доглянуті, чому вони там, це було питання.

Через таку ситуацію, батькам необхідно чимало часу витрати та сил на збір необхідних документів, щоб спростувати наклеп, який на них надійшов та, щоб довести, що у них щаслива сім’я. Старші інспектори та правоохоронні органи, тепер стали частими гостями у їхньому домі, та перевіряли ледь не кожен закуток їхнього будинку. Після огляду вони не розуміли, як за таких умов проживання, могли ось так швидко після одного дзвінка, приїхати та забрати дітей. Холодильник повністю набитий їжею, шафи гнуться від дитячого одягу та взуття. Загалом усі умови ідеальні, та й батько отримує хорошу заробітну плату, якої вистачає на усі потреби сім’ї.

Після побаченого, старший інспектор усвідомила, що її підлеглі вчинили велику помилку, забравши тих діток із такої сім’ї. Після чого вона звільнила ту жінку, яка приїжджала до них тоді. Зауваження були лише в однієї людини, яка взагалі всього один раз була у їхньому домі. Дітей батькам, згодом, повернули, та чоловік знайшов собі іншу роботу з більш адекватним керівництвом, та тримав його трохи далі від своєї родини.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Забрали дітей від батьків