Завдяки одному маминому жартові, на світ з’явились ми із братом

Після закінчення школи моя мама Аліна вступила до університету, і знайшла паралельно роботу, завдяки якій вона змогла винайняти квартиру і переїхати жити окремо від батьків. Квартирка була невеличкою, але й затишною.

Разом із Юрою, моїм татом, вони зустрічались із 16 років. Аліна спеціально залишилась навчатись у своєму місті, аби бути ближче до нього. В 19 років вона почала задумуватись про те, чому Юрка не робить їй пропозицію, адже вони вже 3 роки разом, а він все ніяк не наважується. Мама дуже хотіла хорошу сім’ю, бути поруч зі своїм коханим весь вільний час, але він навіть не реагував на її натяки щодо весілля. Та що там весілля! Вона хотіла хоча б жити разом, але перша пропонувати не хотіла.

Невдовзі Аліну звільнили з роботи, і вона просто не мала грошей, аби платити за оренду квартири, тому змушена була з’їхати. До батьків повертатись вона дуже не хотіла, але не мала іншого виходу, тому, зібравши речі, вона подзвонила до коханого, аби він допоміг їй їх завезти.

Юра приїхав до її під’їзду, допоміг занести речі в багажник. Вони сіли в машину, і Юра запитав: “Ну, а тепер куди?”, на що моя мама просто відповіла: “Куди, куди? Їдьмо знайомитись із твоєю мамою.”

Юра нічого не відповів, просто глянув на мою маму та посміхнувся. Вже за 20 хвилин вони сиділи перед його батьками за столом. Того ж вечора Юра зробив пропозицію своїй Аліні. Вони одружились через пів року, а ще через рік народилась я. Згодом мама разом із батьком купили квартиру, і переїхали від його батьків.

Цією історією я хочу сказати лише те, що іноді звичайнісінький жарт може змінити круто життя. Якби молода дівчина не пожартувала про знайомство тоді, то, можливо, не познайомилась із своєю чудовою свекрухою ще років 5. Всі люди різні, хтось рішучіший, хто ні, тому іноді краще наважитись самому, ніж чекати першого кроку від когось.

Ну, жарти жартами, в яких завжди є частина правди, але завдяки цьому зараз у мами є чудова сім’я: чоловік, який її любить до безпам’ятства ще з 16 років, двоє дітей, які завжди готові підтримати та допомогти їй, і, до того ж, хороша свекруха зі свекром.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Завдяки одному маминому жартові, на світ з’явились ми із братом