Жінка перенесла двоє складних пологів за 6 років, а чоловіка поряд не було

Чоловік зник на 10 років, за цей період дружина народила йому трьох дітей
Кордон. Черга. Серце б’ється шалено. Я не був вдома цілих 6 років, прокручував у голові Сергій. Ті думки крутились у нього в голові всю дорогу. Він хотів додому.

Час тягнувся довго. Шість років тому чоловік поїхав за кордон. Йому надійшла вигідна пропозиція й він не міг відмовитись. Вирішив заробити коштів, щоб вони з дитиною могли мати дітей. Вони шукали сурогатну матір або розглядали варіант штучного запліднення. Оскільки природно завагітніти у них ніяк не виходило.
Сергій полетів за кордон. Він вийшов в аеропорту й на нього напали.
Чоловік отямився в місцевій лікарні. Документів при собі не було. Але це не найгірше. Він не міг говорити. Та не пам’ятав хто він.  Сергій не розумів, що з ним відбулось. Лежав та дивився в одну точку.

Кілька тижнів провів у реабілітаційному центрі. З часом мовлення до нього повернулось. Щоправда, не чітке, але все ж. Та от згадати нічого не міг. У центрі йому дали нове ім’я Тимофій. Правоохоронці спочатку не могли знайти ніяких документів, а потім взагалі перестали витрачати на це час.
Трохи оговтавшись він зміг піти на роботу. Кошти заробляти потрібно та й жити десь теж. Тому став орендувати кімнату.
Сергій пішов працювати вантажником на рибний завод. Шість років одноманітної роботи й, здається, почав щось згадувати. Сім’я… У нього є дружина. Є дім.
Коли він повернувся, Ліза побачила його і стала плакати. На її плач з другого поверху спустились діти.

Глянувши, Сергій подумав: «Мабуть, я тут лишній. У неї вже давно є інша сім’я».
Та тут диво. Жінка підбігла до нього й обійняла. Почала розпитувати, де був, що сталось. Дізнавшись його історію, вона подивилась на дітей й промовила: «Діти ваш тато вдома!»
Ліза розповіла чоловіку. Що коли той зник, вона була засмучена. Йшла повз магазин й купила лотерейний білет. Який виявився виграшним. Ліза отримала 500 000 тисяч гривень. На ці кошти зробила штучне запліднення, матеріалом, який здавай її чоловік у клініці, де вони обстежувались. Народивши чудового хлопчика Вову, вона зрозуміла, що йому потрібна сестричка. Так на світ з’явилась Вероніка. Коштів їм вистачало. Жінка навіть відкрила свій маленький бізнес.

Сергій був шокований. Виходить його не було поряд, але він має не лише дружину, а й двох прекрасних діточок.
Так їхня сім’я стала повною. Діти одразу полюбили тата й він розповідав для них історії свого життя за кордоном.
Після цього вони більше ніколи не розлучались. Були поряд. Та робили щасливими один одного.
Вихідними, усі разом збирались і їздили на пікнік. Їхня сімейна ідилія тепер усім здавалась зразком. Адже любов кружляла над ними у повітрі.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінка перенесла двоє складних пологів за 6 років, а чоловіка поряд не було