Жінка п1шла з сім’ї, та от дитину залишила татові

Кажуть, від нервів жінок мучuть безс0ння. Та таке і у чоловіків буває. Ось ми з сусідом товаришуєм. Він мені й розповів про своє життя. Хоч спочатку й приховував це.

Виявляється у нього вже безсоння стало хронічним. Два місяці не міг ніяк стулити очей і на хвилину. Так його «з’їли» нерви. А трапилось все через те, що дружина, з якою прожили 8 років і мали 6-літнього синочка, дозволяла собі вже довгий час не приходити вночі додому.

Спочатку жили вони дуже добре, любили одне одного. Познайомились в купе, коли їхали в робочих справах до столиці. За рік стосунків на відстані вирішили одружитись. Олена переїхала до Гріші.

Два роки пожили для себе, багато подорожували, купили велику квартиру. А після того вирішили й дитинку завести. Олена пішла в декрет, Гріша часто після роботи допомагав. Йшов з сином гуляти, щоб дружина могла відпочити. Та от останній рік все змінив.

Без жодних причин дружина похолола до чоловіка. Вона перестала з ним спілкуватись, постійно на питання щось незрозуміле буркала і не хотіла нікуди з ним виходити.

Хоча чоловік постійно пропонував, що попросить маму посидіти з малим, а сам зводить її чи в кафе, чи в кіно, чи просто на прогулянку в парк. Та жінка не піддавалась на вмовляння. Потім дитина пішла в садок, а  Олена на роботу вийшла. Та от останні кілька місяців вона не приходила додому ночувати. При чому дуже часто.

І тільки вчора заявила Гріші, що кохає іншого і йде з сім’ї. На розлучення не подаватиме. Нехай це зробить чоловік. Бо вона не хоче цим займатись.

Та от найбільше приголомшило чоловіка не це, а ставлення її до дитини. Вона сказала, що син залишиться з батьком. Йому потрібне чоловіче виховання. А вона час від часу приходитиме, щоб бачитись з хлопчиком.

Гріша ніяк не може зрозуміти, як в сім’ї могло до такого дійти. І тим паче, як він міг стільки часу жити з жінкою, яка навіть власною дитиною мало цікавиться. Зараз він з сином залишився сам. Моя дружина в декреті. Іноді забирає хлопчика до нас, щоб погрався з дітьми та й поїв після школи. А Гріша ніяк не може отямитись, усе не знає що йому робити далі.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінка п1шла з сім’ї, та от дитину залишила татові