Жінку з дитиною облили хул1гани, бо гуляла не в своєму дворі

Моя сусідка нещодавно розповідала, що з дитиною гулятиме тепер виключно у нашому дворі.

Бо у сусідніх може чатувати певна небезпека.

Її донечці 2 роки. Дуже чемна дівчинка, та завжди хоче кататись на гойдалці. От вони одного разу зійшли у свій двір, а там повно людей, усе зайняте.

Жінці  і прийшла у голову ідея. Неподалік є новобудови, а у них чудові гойдалки. І дітей там практично немає, адже живе сама молодь.

Насправді, її щось муляло. Вона наче й не хотіла туди йти. І маленька Олечка була дуже капризна цього разу. Проте, дитині усе-таки треба хоч трохи погуляти і подихати свіжим повітрям. Тим паче була така гарна погода.

От і вирішено. Постояли хвильку. Далі мама вирішила доньці пояснити, що тут місць нема, що дівчинка спокійно пішла у сусідній двір.

Зібрались. Прийшли. Спочатку зовсім нікого не було. Подруга гойдала дитину. Дівчинка раділа і просила більше розгойдати.

Раптом надбігли діти. Мабуть, клас 5-6. Усі хлопчаки. Видно, що хулігани. Та подрузі не було куди подітись з дитиною. Тож вони залишились. Ці хлопчаки перший час шукали собі заняття.

Спочатку, голосно розмовляли. Звісно, не без лайливих слів. Подруга зробила їм зауваження, та це не спинило. Вони єхидно посміхнулись і продовжили таку розмову.

Потім спало на думку їм ввімкнути музику з лайливими словами. Ще й так гучно, що Оля злякалась і розплакалась. Моя подруга спочатку заспокоїла дитину, а потім зробила серйозніше зауваження цим хлопцям.

Вони притихли на деякий час. Далі обнагліли зовсім. Почали поливати з пляшки усі качелі і лавочки. Ще й сміялись гучно.

Подруга пригрозила хуліганам, сказала, що викличе зараз поліцію, якщо вони не припинять.

Ці хлопці почали хамити у відповідь. Сказали, що це їх двір і вони роблять те, що вважають за потрібне. А також спитали чи моя подруга тут живе і сказали, щоб забиралась геть.

Ще кілька хвилин тривала ця словесна суперечка. На хуліганів нічого не діяло, нічого не зупиняло їхню наглість.

А, насамкінець, вони підбігли, облили водою мою подругу та її дитину і втекли. А вслід кинули:

–Будете знати, як у чужих дворах керувати.

Звісно вони одразу ж пішли додому. Дитину треба було передягнути, щоб не застудилась. Але як у них лише рука піднялась?

Як таких дітей виховують їх батьки? Які цінності прививають? І де тоді гуляти, якщо всюди або зайнято, або такі бешкетники вештаються?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Жінку з дитиною облили хул1гани, бо гуляла не в своєму дворі