Зять допоміг приструниtи сина, що хотів вигнати мене з дому

Чоловік п0мер досить молодим. Того дня він йшов за молоком у магазин і його збилa вантажівка. Я залишилась з дочкою та сином сама. Моїй Софійці тоді виповнилось 7 рочків, а Сергійку 4. Добре, що свекруха не залишила в біді. Ми жили у неї в квартирі, та й за дітьми вона приглядала, а я влаштувалась одразу на дві роботи, щоб дочку та сина на ноги підняти. Та й матері чоловіка хоч чимось допомогти в господарстві.

Нещодавно і вона відійшла від нас. Вже старенька була. Та до останнього за нас переймалась. Софії уже 26 виповнилось. Вона з чоловіком та онуком живе в столиці. Придбали там квартиру. І досі виплачують.

22-річний син жив зі мною. Навчання не закінчив. Йшов в армію служити. Тепер от повернувся і в голові йому лише гулянки. Коли бабця померла, то думав, що помешкання йому лишиться.

Та виявилось, що заповіт далекоглядна жінка склала на мене. Мені вже було 52 роки. І я не планувала нічого змінювати. Справді, син якби хотів, міг би працювати і заробити на житло так, як і моя донечка. Та й само собою зрозуміло, що я не маю куди піти і за комунальні, їжу, усе що потрібно плачу я.

Та син дуже образився. Він хотів, щоб я зникла, а от куди – це для нього не особливо важливо. Одного разу я йому дорікнула, що він нічого не робить і міг хоча б якусь роботу знайти. То він мені заявив, що платитиме лише за своє житло. Я йому наче б то заважаю. На моє питання: куди ж мені подітись, він відповів, щоб я їхала до дочки. Сестра теж має про мене піклуватись.

А от він вже наче б то не може терпіти моєї присутності. Про це одного разу, зовсім випадково, від сусідки, якій я завше жалілась, дізналась моя Софійка. Приїхала, ніби-то в гості, з чоловіком та донечкою. Вирішила приструнити брата, на місце його покласти.

Сергій намагався і до неї свої зуби вискалити. Проте, зять, що в поліції працював, швидко скрутив його і поклав на підлогу. Син мій хоч і міцний, проте битись зовсім не вмів. Характер м’який мав. Злякався одразу. Вибачення і в Софії, і у мене попросив. Став такий добренький, спокійний. Не смів мені навіть слова сказати. І за квартиру тепер теж не бореться.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Зять допоміг приструниtи сина, що хотів вигнати мене з дому