Чоловік сказав, що йому зі мною нудно, але після зміни ритму життя, захотів повернутися до попереднього

Приблизно 3 роки тому, як грім серед ясного неба, пролунала фраза чоловіка: «Ти така вся правильна, мені з тобою нудно». Те що для Віті тоді здавалося нудним, для мене було нормою для  життя.

Вранці завжди прокидалася раніше, готувала сніданок, особливо яєчню, потім зарядка, збори на роботу. Спочатку допомагала чоловікові, оскільки у нього робочий день починався раніше, потім сама збиралася. Мій чоловік ніколи не виходив з дому з порожньою сумкою.

Їжу постійно готувала вдома, на роботу ми вдвох носили з собою обіди в контейнерах. Увечері – магазин, будинок, готування, прибирання, прання (то що не можна відкласти на вихідні), кіно і сон. І я завжди вважала що роблю все правильно – піклуюся про чоловіка, доглядаю його, щоб був і ситий, і гарно одягнений. Ну до чого можна причепитися?

У суботу зазвичай я наводила лад у будинку, пекла випічку і ласощі, ввечері до нас приходили спільні друзі, або ж ми великою компанією відправлялися кудись. А в неділю присвячували час для наших батьків.

Півдня були в гостях у одних, допомагали чим могли, півдня у інших. Вечір неділі зазвичай проводили вдома. Ніяких криків, скандалів, лайки. Завжди у нас вдома панував мир і порядок. До того дня, коли чоловік назвав мене нудною.

Ні з того ні з сього чоловік заявив що йому зі мною нудно. Кілька годин поспіль він приводив мені приклади своїх друзів і знайомих у яких життя вирує, кипить. Вони веселяться, відриваються, живуть. А ми в свої 25 навіть толком посваритися не можемо. Того вечора він пішов, грюкнувши дверима …

Чесно скажу – мене моє життя більш, ніж влаштовувало, мені подобалася ця тиша і спокій, протягом кожного дня без пригод і «бурхливих вод». Але, в той момент, заради своєї коханої людини я вирішила змінитися.

Насамперед – кардинально змінила імідж. Я зібрала і викинула геть усе. Пішла в магазин і на заначку, яку відкладали на дачу, придбала собі величезну кількість всяких шмоток з брендами. Зробила коротку стрижку, пофарбувала волосся, в загальному змінилася так, щоб всім своїм зовнішнім виглядом показати, що я не люблю нудьгувати, щоб було цікаво.

Далі – змінила роботу. Я стала не простим офісним працівником, а організатором різних заходів. Нова робота мені дала доступ до величезної кількості цікавих розваг. Коли через тиждень мій чоловік повернувся додому, він не повірив своїм очам. З того моменту я сказала що ми будемо жити по-новому. І правда, з того моменту ми практично не бували вдома. Вічний рух кудись, розваги, знайомства, подорожі. В цілому в тиждень ми бували вдома годин 10-11. Решту часу нас носило всюди, де тільки можна було. Клуби, ресторани, бари, вечірки, друзі та інше інше.

Ми часто ходили в походи, каталися на велосипедах, сплавлялися кілька разів на байдарках, на вихідні відправлялися в інші міста. Ви думаєте на цьому історія закінчується? Ні. Вже через пару місяців після початку нового життя, Вітя став мені натякати, що непогано було б зупинитися, перепочити, побути вдома. Він став говорити, що скучив за домашньою їжею, моєю кухнею. Але у мене на побут зовсім не було часу. Я намагалася зробити все, щоб йому не було нудно зі мною.

І ось буквально тиждень тому Вітя мені заявив: «Ти занадто активна, я так не можу. Я хочу як раніше – домашнього тепла і затишку. Я хочу частіше бувати вдома, відвідувати батьків і харчуватися нормальною їжею, а не всяким фаст-фудом з доставок ».

Але ж я цього більше не хочу. Не дивлячись на те,  що мені було дуже важко влитися у весь цей  рух, я не хочу зараз зупинятися і повертатися назад. Моє справжнє життя мене зараз влаштовує. Точно так само, як і влаштовувала життя до змін, але повертатися назад я не хочу. Цього разу, після фрази чоловіка, у нас був серйозний скандал. Все як він хотів – биття посуду, перелякані сусіди, дільничний поліціянт, якого викликали серед ночі. Цього разу він знову зібрав свої речі і пішов на тиждень до мами. Я вважаю, що він сподівається повернутись додому і побачити мене такою же, як 2 роки тому. Але так не буває, це не кіно, де можна в одну мить змінитися.

Коли Вітя через тиждень повернеться додому, на нього чекатимуть на столі два документи. Один – копія заяви про розлучення. Ну а на другому листку написана всього одна фраза: «Тепер мені з тобою нудно!».

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік сказав, що йому зі мною нудно, але після зміни ритму життя, захотів повернутися до попереднього