Чоловік завжди обирає найкращу жінку

Для чималої кількості чоловіків є дуже багато вимог до їхніх майбутніх обраниць – гарна фігура, красивий манікюр, запашне волосся. Проте, чи замислювались вони, що саме ці якості впливають на жінку?

Насправді чоловіки люблять очима. Для них витончена фігура і красиве обличчя – основа, яка має бути у жінці. Ось таким чином відбувається відбір кандидаток на майбутніх обраниць. Мабуть, такі тренди диктує сучасний світ, у якому прекрасні аксесуари та дорогі авто – ось саме це і є основним інструментом, натомість внутрішні якості – зайві.

Стається так, що чоловік обирає для себе красуню, коли одружується із нею, то зовсім по-іншому уявляє своє життя.

Виявляється, що така жінка не вміє готувати їсти, прибирати, загалом поратися у домі. Тоді прекрасний силует зникає, наче міраж.

Часто буває так, що чоловіки шукають ідеальних жінок, не скануючи себе критично, тобто не дивлячись на свої шкідливі звички, погані манери, якісь вади.

Через відсутність чіткої самокритики вони і втрачають можливість вибрати правильно майбутню дружину, матір своїх дітей. Саме тому зазвичай такі чоловіки, які женуться за ідеалом, а потім до них приходить чергове розчарування, багато втрачають. Інколи вони можуть одружуватися кілька разів.

Ось чому варто не втрачати пильність і спочатку самокритично себе оцінювати, а потім – інших.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік завжди обирає найкращу жінку