Перевірити чек біля каси – занудствo?

-Чи потрібно вам взяти пакет?

-Ні.

-Чи бажаєте ось такі наші акційні пропозиції?

-Ні.

Мене постійно запитують на касі про якісь пропозиції, намагаються всунути пакети, хоча я завжди беру торбинку зі собою. Так працює маркетинг. Ніби і сервіс, але водночас не забувають, як заробити свої кровні гроші.

До речі, мої друзі часто кажуть, що каси ніколи не обманюють, проте я завжди перевіряю чеки біля касира. Ви думаєте, що це занудство?

Я перевіряю чеки у кількох випадках. По-перше, коли занадто багато покупок в одному чеку, зокрема, коли доволі багато одиниць товару. Скажу відверто, що завжди знайдеться щось зайве, що помилково касир вибила. Наприклад, ви берете одну пляшку йогурту, а її помилково вибивають дві. Скажу,що тут збитки для вашого гаманця можуть бути у різному діапазоні – від 10 до 30 гривень і більше.

Також я перевіряю чек, коли є багато знижок на товари. Практично у багатьох випадках знижки бувають на цінниках, проте у самому чеку пробивається початкова ціна. Доводилось навіть сваритись із персоналом супермаркета, які абсолютно підсунули мені товар без знижки. Я вважаю, що це повна брехня – дурити покупців «жовтими цінниками», а потім успішно їх прибирати.

А ще буває така ситуація, що акція на певний товар триває до такого-то числа, проте цінник не вдалося зняти вчасно. Тоді  у чеку знову-таки буде повна сума. Це ж шахрайство! Коли я спитав персонал, чого вони таке роблять, то мені відповіли, що не всі вакансії працівників, які розкладають продукти, заповнені. Тоді я прошу персонал бути уважнішим, адже покупець може і не прийти вдруге.

Загалом я вважаю, що саме такі великі супермаркети чи гіпермаркети заробляють на нашій неуважності, адже ми забуваємо зайвий раз щось перевірити, а наші гроші крадуть. Я не вважаю себе занудою, а просто людиною, яка стежить за своїми фінансовими витратами. Так само, як мистежимо за обличчям, стилем одягу, макіяжем, так само варто стежити за гаманцем. Зрештою, я важко заробляю кожну гривню, то чому маю віддавати її просто так?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Перевірити чек біля каси – занудствo?