«Добре, що не послухав сестру моєї дружини!»

У студентські роки я не мав багато грошей, тому знімав маленьку кімнатку у комуналці, бо гуртожитку мені не дали. Це комунальне приміщення було недалеко від мого університету, тому тут зібралось багато таких же як і я.

Загалом було дуже весело, ми усі разом збирались і сиділи на спільній кухні, розмовляли та грали у різні ігри. По сусідству зі мною жили дві дівчини, які були сестрами. Я часто ходив до них за сіллю чи маслом, тому ми добре знали одне одного. Їх звали Марія і Дарина. Вони були геть не схожі між собою: Дарина була брюнетка з карими очима, не сказати, що не красива, але залицяльників у неї було мало, а ось Марію кохали усі, вона була красивою зі світло-русим довгим волоссям та зеленими очима. Тому я також згодом потрапив під чари цієї дівчини.

У мене також вистачало шанувальниць, але якось не акцентував на цьому увагу, але як виявилось згодом, поки я був закоханий у Марію, її сестра була закохана у мене. Це було дуже ясно, адже вона часто до мене приходила, приносила їжу, кликала гуляти. Я спочатку погоджувався, бо гуляли ми троє, разом із Марією.

Звичайно згодом Дарині було помітно мої почуття до її сестри. Та і я цього ніколи не приховував. Почав надсилати подарунки, квіти. І коли Дарина поїхала на тиждень на практику від університету, я все ж зізнався Марії у своїх почуттях, виявилось, що вона була дуже давно закохана у мене, але бачила, що я подобаюсь її сестрі, тому і не робила нічого. Я був щасливий і той тиждень ми провели разом, це було дуже романтично, згодом я запропонував їй переїхати у мою кімнату.

Коли приїхала Дарина і дізналась про це все, вона була розлючена і просила сестру не переїжджати. Але тоді Марія дізналась, що вагітна, розповіла це все їй і сказала, що повинна тепер бути із мною. Я також був шокований від такої новини, але вже нічого не зробиш, аборт це не вихід, будемо якось ростити!

І ось в університеті до мене підходить Дарина:
– Ти ж розумієш, що це не твоя дитина?
– Чому це? – здивовано запитав я.
– Ну а ти думаєш, що завагітніти так легко, один тиждень були разом і тут вже вона вагітна, ну смішно ж! Ти ж сам розумієш скільки залицяльників у моєї сестри, ніхто з дитиною брати не хотів, один ти такий, дурник!

Я був розчарований, бо ж дійсно за тиждень таке статись зовсім не могло! Я прийшов додому, мене зустріла Марія, вона бачила, що я сумний. Я її запитав тоді чи вона впевнена, що дитина моя, але моя дівчина відповідала так впевнено, що я й не знав, що тут думати. Але оскільки моє кохання було дуже сильним, вирішив, що навіть якщо це не моя дитина, буду її виховувати!

І ось пройшло вже з того часу 7 років. З Марією я одружився. У нас народився син, він був на мене такий схожий, що я подумав, може й дійсно мій. Звичайно нишком, щоб ніхто не дізнався зробив тест ДНК, і результат був 99,9%, що це моя дитина.

Добре, що я тоді не послухав сестру моєї дружини, адже втратив би свою кохану дівчину і чудового сина!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Добре, що не послухав сестру моєї дружини!»
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.