Лайфхак охоронцям магазину як спіймати крадіїв.

Одного разу спостерігала смішну картину в магазиніяка запамяталася мені на довгоСтоюобираю щось у відділі з крупами, а там доволі тихотільки чути як недалеко біля мене жіночка говорить по телефонуЯ так вчитався в складщо і не помічав цьоготільки іноді доносилися слова по типу «йому не можна такого їстив нього алергія».

Я подумав мабуть жінка лишила сина з кимось і пішла в магазина той знайшов якісь смаколики вдома і влаштував істерикуВона замовкланастала повна тиша..і несподівано на весь магазин пролунав крик «поклади на місцеЯ і сам поклав нещасну крупу на прилавок від цих сліві тут я помічаюяк чоловік швидко достає з кишені шоколадні батончики і кладе їх на місце, а інший ледь не подавився виноградом, який куштував. Весь магазин застиг і настала повна тиша, поки жіночка, яка помітила, що це через неї не сказала “вибачте, я не до вас”. Поставила весь магазин на вуха, навіть касири задумались чи вони випадково нічого не взяли. Я підмітив, що це геніальний план як знайти злодія – час від часу кричати щось подібне. 

Я побачив як цій жінці стало не по собі, підійшов до неї і сказав, що все добре, просто ніхто не очікував такого, тим більше той, хто дійсно ховав щось у своїх кишенях. Я сказав їй, що вона зекономила магазину трішки грошей і ми посміялися з цього випадку.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Лайфхак охоронцям магазину як спіймати крадіїв.