“Мамо, не витрачай грошей на салони, бо тобі і так нічого не світить”

Моїй подрузі Олені приблизно 50 років. Вона дуже рано вийшла заміж, десь у 20 років. Познайомилась із своїм чоловіком під час однієї з вечірок в інституті. Закохались, а невдовзі Олена завагітніла.

Їй здавалося, що Сергій – це її Всесвіт. Вона весь час торхкотіла подругам про свого коханого, розповідала, які робить подарунки, які квіти купує. Однак, Олена мала б зрозуміти, що не треба любити подарунками, треба аналізувати, яка ця людина, наскільки вона тобі вірна та віддана. Проте, мабуть, це помилка всіх дівчат у юності. Спочатку любити очима, а потім – серцем.

Сергій покинув Олену на останньому курсі з Мариною на руках. Він сказав, що не може утримувати дружину і дочку, хоче розвивати своє життя.

Тому Олена залишилась самотньою мамою. Звісно, їй зовсім непросто було знайти чоловіка, та й траплялися лише одні бабії та шахраї.

Подруга не втрачала шансу на щастя. Вона працювала на двох роботах, тому могла утримувати себе, адже дочка підросла і здатна була сама на себе заробляти. Олена прагнула завжди гарно виглядати – свіжий макіяж, манікюр чи педикюр.

Якось одного разу ми поїхали з нею до спа-салону, на омолоджуючий для обличчя масаж. У салоні ми розслабилися і відчули себе справжніми жінками. А Олена загалом після масажу виглядала просто чарівно.

Після спа-процедур ми вирішили поїхати на каву до подруги. Тільки-но ми сіли за стіл, розрізали тортик, аж тут на порозі появилася Марина.

-Що, мамо, знову була у салоні? Знову викидуєш гроші, а результату – нуль. Зрозумій, що тобі і так нічого не світить. Жінки у твоєму віці чекають онуків, а не нових кавалерів, – пропалила Марина.

-Дочко, я не шукаю кавалера, я хочу гарно виглядати, – зніяковіла Олена.

-Ось твоя подруга Оля хоче бути красивою, та й має для кого – свого чоловіка. А тобі раджу не витрачати даром коштів.

Марина грюкнула дверима. Весь наш приємний настрій накрився мідним тазом. Ми не розуміли, що коїться. А може і справді старші жінки мають не стежити за собою, бо їм нічого не світить?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
“Мамо, не витрачай грошей на салони, бо тобі і так нічого не світить”