Неочікуваний гість на дені народженні дружини

У моє дружини скоро буде день народження. Вона не любить великих святкувань, а особливо своє день народження, адже, як і кожна жінка, вона не хоче старіти, тому щороку ми святкуємо тихо, лише у колі близьких людей.

Але цього разу інша справа, у неї ювілей 30 років, тому я вирішив, що це потрібно дуже красиво і вишукано відсвяткувати. Звичайно я знав, що якщо розповім усе Марії, моїй дружині, то вона звичайно відмовиться. Тому це мав бути сюрприз!

Сам організувати я не міг, тому звернувся за допомогою до старшого брата жінки. Він залюбки погодився й ми почали підготовку. Знайшли сучасний красивий ресторан із квітковою терасою. Меню у них було дуже вишукане, тому ми почали складати список гостей, щоб знати на скільки осіб забронювати. Як раз на цьому етапі й почались сварки.

Річ у тому, що коли я познайомився із Марією, вона зустрічалась із найкращим другом її брата. Це було її перше кохання, але усе закінчилось погано, він їй зрадив. І якраз у цей період я був єдиним, хто підтримав її, й через два роки після цього ми одружились. Зараз же вона у дружніх стосунках зі своїм колишнім. Мене це турбувало, але потім якось звик.

І ось під час складання списку гостей, брат дружини сказав, що хоче, щоб його найкращий друг, колишній Марії, був присутнім на святі. Коли я йому відмовив, він сказав, що не прийде, якщо його не буде. Я знав, як брат дорогий моїй жінці, тому він мав бути присутнім. І тепер не знаю, що робити? Боюсь, що цей хлопець може знову щось відчути до моєї Марії, тому і не хотів його бачити? Але що тоді робити із її братом?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Неочікуваний гість на дені народженні дружини