Пенсіонер, який стаждав від опіки сина

Мій тато вже зовсім старенький, зараз живе за містом у своєму будинку, де виховав нас із молодшим братом. Нашої мами не стало після народження другої дитини, тому батько все наше життя старався забезпечити нас.

Минали роки, я закінчив університет, знайшов роботу та одружився, почав будувати власну сім‘ю далеко від батька. А мій молодший брат Ярослав, після закінчення університету, знайшов дівчину, вони одружились й стали жити у квартирі, яка залишилась їй у спадок від батьків. Вони жили ближче до батька, тому могли приїжджати до нього та допомагати по господарству. Я був дуже вдячний, бо коли переїжджав не знав, хто буде допомагати татові, тому був спокійний.

Але нещодавно мені телефонував батько і сказав, що Ярослав хоче забрати його до себе у квартиру, а дім продати, мовляв, він вже старенький потрібно доглядати, а їздити постійно вони не можуть. Для мене це здалось досить дивним, адже навіщо їм такий клопіт, та й знаючи мого брата, таке милосердя з його сторони не випадкове. Ну але батько все ж погодився.

Минуло пів року, як мій тато жив у Ярослава, ми часто зідзвонювались, я запитував як там батько, він відповідав, що все із ним добре. І ось на якесь свято вирішили навідатись усією сім‘єю до них. Був красиво накритий стіл, ми усією сім‘єю сиділи і їли. Річ у тому, що у тата постійно тремтіли руки, у зв‘язку зі старістю. Тому їсти спокійно він не міг, усе розливалось, розсипалось. Я ставився до цього нормально, а ось сім‘я брата в цей момент дивилась косо на нього. Це було дивно, адже я думав, що всі уже звикли до цього за пів року. Тому запідозрив щось неладне.

Я питав у тата, як йому тут живеться, чи усе у нього добре. Він лише усміхався і казав, що усе добре. Так пройшло ще пів року. І одного дня мені телефонує батько і просить забрати його звідси, тоді я все дізнався. Пенсію Ярослав забрав, із кімнати не випускав, адже усім було неприємно його бачити, їсти давали тільки якісь об‘їдки. Я був розлючений, невже можна так поводитись із власним татом, який тебе виростив і дав усе! Звичайно Брат усе заперечував, але я знав, що він за людина, тому поїхав забирати тата від у цього тирана!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Пенсіонер, який стаждав від опіки сина