Сповідь ріелтора

Ситуація  –  особиста та сімейна, яка зворушила мене до глибини душі. Я – ріелтор, тому продаж чи оренда квартир для мене звична справа. У мене у продажу – квартира з ремонтом, гарне співвідношення ціни і якості. Дзвонить до мене молода жінка і призначає показ житла. Зустрілися з нею на прилеглій до будинку парковці, йдемо дивитися, і вона мені з натхненням розповідає: «Вирішили з чоловіком взяти іпотеку, набридло по чужих кутках поневірятися, чоловік приїде завтра, він у відрядженні, а я поки вирішила переглянути кілька варіантів сама, щоб відразу відфільтрувати те, що йому не сподобається точно».

Заходимо в під’їзд, дзвонимо у двері. Відкриває симпатична жінка, запрошує зайти. Так, це той випадок, коли фото дуже точно відображають стан квартири. Все прекрасно. «Ви вибачте, у мене чоловік спить ще …» – жінка трохи прочиняє двері спальні. Дивимося кухню, на спинці стільця висить чарівна чоловіча барсетка з кумедним ланцюжком. Ловлю погляд клієнтки і розумію, що людина в шоці. Вона спішно шукає щось в своєму телефоні, робить дзвінок і тут лунає модна мелодія Рамштайна  саме з барсетки, що висить на кухні.

Клієнтка в ступорі залишає квартиру і спішно зі мною прощаючись, пришвидшує хід. Мені стало страшно. Уже ввечері я не можу ніяк викинути з голови цю історію, адже вона була такою засмученою, як сіла за кермо. Через якийсь час  наважуюся написати жінці:

– Ви як?

– Буду жити далі

Минуло кілька місяців. У мене був новий  об’єкт – кімнати-студії в новобудові, подзвонила все та ж клієнтка. Я її впізнала і була дуже рада чути.

Вже на перегляді вона розповіла мені: «З чоловіком розлучилася мирно і цивілізовано. Потім звільнилася з роботи, працювали ми разом і бачити його кожен день я не могла. Поїхала до одного друга  на Північ. Заробила небагато. Ось тепер шукаю житло ». Вона усміхалася, і я бачила, що все у неї добре.

Робота ріелтора – це не лише шукати житло, але брати участь у великій кількості людських доль, що проходять повз.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сповідь ріелтора