7 років, як я покинула свого чоловіка-не8даху

Ми часто не бачимо в людині головного. Тепер я це точно знатиму. Життя навчило. Так, у мене  прекрасний заможний чоловік, хоча він часто мене не помічає. І хороший 6-річний син. Щоправда, надто розбалуваний. Татові він звісно не хамить, проте мене часто за людину не вважає. А ще 7 років тому усе могло скластись по іншому.

Чи жалію я? Не знаю, я ще й досі в шоці, але… Вам буде корисно повчитись, враховуючи мій досвід. Краще, все-таки, вчитись на чужих помилках. Отже, моя історія:

«7 років тому я п0кинула чоловіка. Він був непоказним, тихим, і настільки мало заробляв, що крім їжі та квартплати ми нічого не могли собі дозволити. Я так жити більше не хотіла.

Я не могла собі дозволити ні піти у салон, ні зробити манікюр чи зачіску, у гості ми не ходили. Він постійно був на своїй роботі. Він став нудним песимістом, який бубнів щось собі під ніс. Я постійно виказувала йому свої претензії, та це не допомагало. Від того позитивного і радісного, перспективного молодика, якого я зустріла в університеті нічого не залишилося. І я пішла.»

Сьогодні у нас «річниця». Я не бачила його рівно 7 років. Ми з чоловіком йшли в банк взяти кредит. Чоловік геть не хотів мене слухати, а син голосно вимагав новий планшет. І я побачила його. Він був одягнений в дорогий костюм, брендові туфлі, по бейджику я зрозуміла, що він директор банку. Мій колишній виглядав впевненим, красивим і життєрадісним, як колись, ще до наших стосунків.

Я в той момент була звісно ж у шоці. Я побачила по погляду, що він мене впізнав, проте не подав виду. Можливо, не хотів поставити мене у незручне становище, чи, може, був ображеним, хотів, щоб я пошкодувала про скоєне.

Та тоді йому не варто було нічого робити, я й так дуже сильно шкодувала у той момент. А ще більше була здивована звісно ж.

Він вийшов з приміщення. У вікні я помітила вродливу усміхнену дівчину, яка його обійняла. Вона принесла для нього обід. Мабуть, він зустрів таку ж життєрадісну та світлу людину, як він сам. У неї на безіменному пальці виблискував красивий перстень з діамантом. Отже, вони заручились.

Мене раптом осінило. Можливо він не був успішним, бо я геть його не підтримувала у всіх починаннях. Можливо, він перестав сяяти радістю, бо я завжди його пригнічувала. Можливо він мало заробляв, бо не бачив сенсу, адже думав, що мені потрібні лише його гроші.

Його щиру та добру душу  я проміняла на бездушний гаманець. Можливо моя доля могла скластись зовсім інакше. Отак тепер… Вчіться на моїх помилках, і цінуйте в людях душу! Бо зовнішність можна легко виправити і заробітну плату також.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
7 років, як я покинула свого чоловіка-не8даху
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.