Моя кума поїхала відпочивати за мої кошти, які я відкладала на ремонт дитячої кімнати

Мене завжди дивувало вміння моєї куми викликати жалість в оточуючих її людей. Люда завжди вміла досягти бажаного за будь-яку ціну, але в цьому випадку – це перебір. І я вважаю, що не можна так – грати почуттями не чужих тобі людей.

У мене є дві похресниці, Іра й Таня, яких я дуже любою, вони доньки моєї подруги Люди. Та моя кума завжди користувалася цим і говорила своїм дітям, щоб вони просили мене при зустрічі купити їм то солодощі, то якісь подарунки. А мені діватись було нікуди, своїм дітям вже чогось не куплю, а хрещеницям не відмовлю.

Статків же в мене великих немає, живемо ми з чоловіком не багато, наших з ним заробітних плат буває й не вистачає на все, а в нас же є двоє дітей, яким треба не мало. Та чомусь моя кума вирішила, що у мене завжди є зайві гроші, і вона навіть заздрить мені. Бувало, прийде в гості й роздивляється все навкруги, що у нас нового з’явилось, чи побачить, бувало, у моїх дітей новий одяг і все причитає, що у її дівчаток такого немає, їй нізащо купити. А я ж хіба у цьому винна? У неї й чоловік є, який непогано заробляє.

Одного вечора зателефонувала мені Люда. Вона дуже плакала й сказала, що їй лікар сказав зробити операцію по жіночому, а коштів на це у них не має. Кума попросила мене дати їй пару тисяч в борг. Я, звісно ж, відмовити їй не змогла. Ми з чоловіком вже пів року збирали кошти на ремонт в дитячій кімнаті, тож кошти у нас були. Чоловік мій був не проти почекати з ремонтом і віддати ті гроші Люді, тож наступного дня я завезла їх кумі.

А тут на днях заходжу на сторінку Люди у фейсбуці й бачу, що вона опублікувала фото з відпочинку на морі. Мені не вірилось в побачене. Ну як так? Як можна бути такою безсовісною… Мені так образливо стало, я від своїх дітей відірвала ті гроші, а вона за них відпочиває. Й не соромно їй, що обдурила мене й зіграла на моїх почуттях.

Мій чоловік теж дізнався про це, й сказав мені, щоб я більше не спілкувалась з Людою. Він не хоче, щоб вона була присутня в нашому з ним житті. А мені ж шкода своїх похресниць, я ж би хотіла й надалі з ними спілкуватись, бо вони ж ні в чому не винні. Підкажіть, як мені бути?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя кума поїхала відпочивати за мої кошти, які я відкладала на ремонт дитячої кімнати