Мій чоловік нeнaвидить котів

Ми з чоловіком давно разом! У наших відносинах панує небачена гармонія, однак теми домашніх вихованців ми досі намагалися не торкатися: я давно мріяла про собаку або кішечку, а ось чоловік на дух не переносить вусатих і мордатих. А як тільки він в якомусь шоу або передачі бачить, що собаки сплять на ліжках разом зі своїми господарями, так і зовсім починає плюватися!

Я намагалася обходити ці моменти стороною і згладжувати кути. До одного фатального дня, коли в нашій затишній «двійці» не з’явився кіт Мілорд. Брат поїхав на відпочинок і попросив доглянути за персицьким красенем.

Він відразу попередив: шерсті буде багато, боріться всіма доступними способами. Ми з чоловіком зійшлися на щоденному прибиранні пилососом і протирання підлог у мокрою ганчіркою. Всього-то тиждень потерпіти, а потім власниця повернеться з курорту і забере гостю назад. Ми виділили котику  просторе містечко в кутку, постелили підстилку на підлогу і поставили поруч мисочки. У перші дні кіт сумував і відмовлявся від їжі, вже такі вони віддані людям істоти!

Я також вигулюю Мілорда, хоча важко бачити котів на повідку. Однак на вигул я витрачаю забагато, стабільно по 2, а то і 3 години в день, намагаючись забезпечити «пухнастикові» комфортне проживання в нашому домі. На вулицю брали іграшки, там же повторювали команди. Кіт розумний і слухняний – мені було не в тягар!

А ось чоловік відразу почав «поглядати» на бідного Мілорда. Весь час, коли я була вдома, він не заходив навіть в кімнату, де відпочивав кіт. Нібито і пахне від нього неприємно, і шерсті багато! Незабаром пролунав перший скандал. Від криків чоловіка бідний кіт, здавалося, забився в свій куточок і просто перечікував сімейну сварку. А мені його було дуже шкода. Через годину все вгамувалися, але це був не кінець історії.

На наступний день мене раніше відпустили з роботи, але чоловіка про повернення я не попередила. Приходжу і бачу таку картину: благовірний власноруч розкидає котячу шерсть по полам, килимах, ліжок. Побачив мене і відразу в ступор! Якби я не прийшла о такій ранній годині, напевно, тикав б пальцем на волосинки, примовляючи, що кота пора вигнати. Яка повинна бути фантазія у людини, щоб придумати таке з однією лише метою позбутися від тварини якомога швидше? Зібрала сумку, забрала Мілорда і поїхала додому до брата – чекати його там. Благо, комплект ключів вона залишила на всякий випадок. Випадки, як бачите, бувають різні в житті.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мій чоловік нeнaвидить котів