Свекруха навела свій порядок у моєму домі за час нашої з чоловіком відсутності

Я ніколи не любила прибирати, ну не моє це. Час від часу, можливо, раз в тиждень, а, можливо, і ще рідше, доводиться уже протерти пилюку та вимити підлогу, але основну роботу роблять за мене інші люди, яких я почала наймати, як тільки переїхала у власну квартиру. В дитинстві матір завжди змушувала кожної суботи брати ганчірку до рук, дотепер лячно від цих спогадів. Ото прокидалася, але вона вже стояла наді мною із відром та засобами для миття. Весь день на це йшов, а так хотілося провести його у своє задоволення, лише ж два дні вихідних і знову в школу, потім в університет.

Так от, у 20 років я почала винаймати житло та паралельно відкладати на покупку власного. Самостійний заробіток почався ще у 19 графічним дизайном, який досі приносить чималі кошти. Лише за два роки вдалося досягнути поставленої мети. І увесь цей час кожного тижня до мене приходить жінка, котра наводить чистоту у всій оселі.

Зараз мені уже 29, три роки назад я вийшла заміж за чудового чоловіка, якому не головне, щоб жінка була господаркою із ганчіркою у руках. Він цілком підтримує моє рішення щодо прибирання, зате у нас є більше часу на один одного. А от зі свекрухою так не пощастило.

Вона жінка старого виховання, прямо як моя мати. На її думку я лінива та нехазяйновита, адже не складаю за кольорами одяг, не намиваю підлоги щоденно та й люстру кожного тижня не протираю від пилу. Через це у нас з нею вічні сперечання. Вона полюбляє приходити до нас додому та починати наводити чистоту. Але це ж моя квартира! І я в ній хазяйка. Свекруха щиро не розуміє, як так можна жити, із неідеально протертими поверхнями.

І от нещодавно ми з чоловіком захотіли поїхати на відпочинок, у жінки, котра працює у нас, виникли сімейні труднощі, тож довелося попросити свекруху приглянути за моїми вазонами, а ще котом Ваською. Потрібно було приходити та насипати йому корму, провести з ним час, аби не нудьгував. Так, ми ставимося до нього, немовби до дитини.

Повернувшись, я побачила, як всі мої речі на інших місцях. Мати чоловіка за час нашої відчутності навела власний порядок: розібрала шафи з одягом, переставила крупи, всі шухлядки та тумбочки. Я була в ярості. Як так можна? Ми сильно посперечалися, чоловік навіть не хотів брати у цьому участь.

Свекруха так і не зрозуміла у чому причина, адже на її думку, зробила нам послугу. А ви як вважаєте, вона правильно вчинила? Чи все-таки влізла у чужий дім зі своїми правилами?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Свекруха навела свій порядок у моєму домі за час нашої з чоловіком відсутності