Як багачка перевіряла чоловіків в Інтернеті

Марина – близька подруга і колега по роботі моєї дружини. Насправді вона дуже забезпечена і заможна: велика квартира у центрі столиці, дороге авто, вартістю сотню тисяч доларів та солідний щорічний дохід від власної справи. Марині всього 37 років, була вже раніше у шлюбі. Жінка є надзвичайно привабливою і чарівною. Після першого шлюбу Марина переконалася, що чоловіки тільки полюють за грошима. Його колишній відсудив значний шмат майна після розриву. Жінка дедалі більше замислювалася над життям. Скоро їй 40, а життя так і не склалось. Тому вона вирішила спробувати знову.

Однак, жінка вирішила не наступати на ті ж граблі. Вона зареєструвалася на сайті знайомств. Звісно, що презентабельне фото зробило свою справу, тому чоловіки почали липнути самі. Проте жінка вирішила зробити перевірку. Перше побачення вона влаштовувала у розкішному закладі – дорого вдягалася, замовляла вишукані страви.  Звісно, що чоловіки – шаліли. Вони з нетерпінням чекали нової зустрічі.

На наступну зустріч Марина вдягалася у вбрання з секонду, орендувала найдешевшу машину. Інколи бували курйози, коли чоловіки приводили друзів знайомити з імпозантною жінкою, а тут приїжджає корито із бідачкою. Реакція всіх чоловіків була однакова: «Ах ти, скотиняко, мене обдурила», «Ти що у друга машину позичала??», «Ти думаєш я з такою бідолахою кудись поїду?». Звісно, що перевірка була жорстокою, але саме таким чином Марині можна було знайти єдиного і неповторного.

Так тривало до того моменту, як Марина познайомилася з Ярославом. Сценарій вечора був звичний – дорогий ресторан і розкішний прийом. Однак Ярослав замовив найдешевше меню і сказав, що сам оплатить. Тоді Марина подумала: «Який хитрий».  Жінка не стала відкладати у довгий ящик наступну зустріч і приїхала до Ярослава на наступний день, як зазвичай на старому авто, одягнена в старі шмотки. Чоловік визирнув у вікно, взагалі не здивувався і крикнув: «Заходь у гості». Марина була шокований.

Квартира Ярослава була доволі простою. Чоловік запросив жінку на кухню, де пахло смачним. Марина отетеріла, адже його колишній тільки і  купляв їжу у супермаркетах, тому смак домашнього він давно забув. Поки Марина поїдала смачну курочку, то Ярослав сказав:

– Ти думаєш, що я не знаю жінок? Всі так знайомляться. Беруть машину у шефа, одяг у друзів, щоб справити гарне враження. Шкода, що ти вчора витратила півзарплати у цьому ресторані. Мені ж це неважливо, важливо, щоб людина була хорошою. Доїдай курочку і йдемо гуляти, купимо морозива у парку, – сказав Ярослав. У цей момент Марина зрозуміла, що її експеримент дав результат.

Зараз Марині за 40, вона одружена з Ярославом і у них є вже кількамісячний син.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як багачка перевіряла чоловіків в Інтернеті