В аеропорту у мене зник інтернет, а квитки я так і не скачала із сайту авіакомпанії

Нещодавно я вперше летіла в іншу країну літак. До того ні разу навіть не була в аеропорту. Скажу вам чесно, – це був справжній стрес, з яким хочеться поділитися.

Моя сестра уже декілька років проживає у Франції із чоловіком та маленькою донькою. Приблизно раз в рік я їду до неї, аби провідати та провести час разом. Попередні рази користувалася послугами автобусного транспорту, їхала майже дві доби. А цього разу Марина повідомила, що придбала для мене квитки на літак, тож у мене два дні на збори.

Перше я дуже зраділа, адже дійсно засумувала за нею. Через світову ситуацію, кордони були закриті і ми давно не бачилися, хіба лише зідзвонювалися телефоном та відео дзвінками.  Я не думала про те, що взагалі не маю уявлення, як себе поводити в аеропорті, що можна та не можна перевозити, скільки кілограмів повинна бути валіза і чи потрібно щось за неї доплачувати. Це все спливло у думках буквально за декілька годин до виліту.

Довелося терміново відкривати сайт авіакомпанії та читати правила. В результаті звільнила свій багаж майже навпіл, потім подумала, взяла невеликий рюкзак і переклала туди все найнеобхідніше, – із ручною поклажею менше проблем. Коли уважно переглянула свої квитки, зрозуміла, що у мене ще й пересадка в Італії! У той момент відчула справжню паніку: я ж не знаю ні англійською, ні італійської! Як я буду там розмовляти із людьми?? Діватися уже було нікуди, тож я із тремтячими руками взяла сумку та вирушила у дорогу. Все виявилося набагато простіше, повсюди були таблиці та вказівники, не було потреби навіть розмовляти з кимось. Пригода трапилася, коли я вже поверталася додому, – також із пересадкою.

У мене були електронні квитки, на які був необхідний інтернет (завантажити ж я не догадалася). Пересадка в аеропорту Угорщини складала аж шість годин, тож я спокійно сиділа в залі очікування та переглядала різноманітні сайти в інтернеті. Як раптом він зник, просто зник! І більше не підключався. Виявилося, що користування вайфаєм у тому аеропорту обмежено у часі: лише 4 години на день!

Я зрозуміла, що посадка ще не розпочалася, квитки в телефоні, а інтернету немає! Знову відчула паніку…Бігала по всіх території і шукала, де б знайти безкоштовну роздачу. Якоюсь дивовижною удачею зловила якійсь невідомий…Миттю завантажила всі потрібні квитки та поспішила на реєстрацію. Все закінчилося гаразд, але відчуття тривоги не покидало мене ще протягом усього перельоту.

Розкажіть, а з якими проблемами ви стикалися в аеропортах?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
В аеропорту у мене зник інтернет, а квитки я так і не скачала із сайту авіакомпанії